روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "علیزاده: تماشاگران ما هم باید بیایند " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

علیزاده: تماشاگران ما هم باید بیایند

مدافع گل گهر میگوید که حق هواداران این تیم است در ورزشگاه باشند.

به گزارش ورزش سه، علیرضا علیزاده پس از تساوی مقابل استقلال عنوان کرد: بازی خوبی بود. دو نیمه متفاوت داشتیم. در نیمه اول ما خوب کار کردیم و در نیمه دوم استقلال. بازی سنگین و درگیرانه ای بود و دو تیم هم موقعیت های نصفه و نیمه ای داشتند اما حساسیت بازی روی دو تیم تاثیر گذاشته بود.وی افزود: امیدوارم بتوانیم این دو امتیازی که از دست دادیم در هفته های آینده جبران کنیم.علیزاده در واکنش به نداشتن موقعیت جدی در این بازی گفت: استقلال هم موقعیت جدی نداشت. یکی دو موقعیت نصفه و نیمه داشتیم و آنها هم همینطور. حساسیت بازی روی دو تیم تاثیر گذاشته بود.او درباره عدم حضور تماشاگران در این بازی اظهار داشت: حق همه استان هاست که تماشاگران خودشان را داشته باشند. تماشاگران استقلال و پرسپولیس یک هفته به استادیوم رفته اند و به نظرم باید در همه استان ها این اتفاق بیفتد چون جای تماشاگران در همه شهرها خالی است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " علیزاده: تماشاگران ما هم باید بیایند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×