روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مدیرعامل سابق استقلال در نساجی " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مدیرعامل سابق استقلال در نساجی

امیرحسین فتحی مدیرعامل سابق استقلال به عضویت هیئت مدیره باشگاه نساجی درآمد.

به گزارش "ورزش سه"، فتحی که سالهاست در حوزه های مختلف فوتبال و ورزش ایران حضور دارد و آخرین سمت او مدیریت مجموعه انقلاب تهران بود، در حکمی از سوی رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی، به عنوان عضو و رئیس هیئت مدیره این باشگاه انتخاب شد.امیرحسین فتحی که پس از علیرضا افتخاری به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب شد، به همراه علی خطیر معاون ورزشی وقت آبی ها تصمیم گرفتند تا وینفرد شفر را برکنار کرده و آندره آ استراماچونی را به عنوان سرمربی جدید آبی ها انتخاب کنند که البته در میانه های راه و پس از اعتراضات شدید هواداران به مدیریت باشگاه، از سمتش کنار رفت.او پس از روزهای پرحاشیه و پرخبری که در استقلال داشت، حالا در قائمشهر و به عنوان رئیس هیئت مدیره نساجی انجام وظیفه خواهد کرد آنهم در روزی که مدیرعامل این باشگاه اعلام کرد پیگیر حضور غیر قانونی دو بازیکن خارجی استقلال در دیدار برابر نساجی خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مدیرعامل سابق استقلال در نساجی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×