روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "سومین تاجیک در راه لیگ برتر ایران؟ " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سومین تاجیک در راه لیگ برتر ایران؟

احسان پنج شنبه هافبک میانی تیم ملی تاجیکستان مورد توجه چند تیم ایرانی قرار دارد.

به گزارش "ورزش سه"، کاپیتان تیم المپیک تاجیکستان که در دیدار بین تیمهای ایران و تاجیکستان یک گل زد و یک پاس گل داد، در حالی به انتهای فصل در لیگ ازبکستان نزدیک می شود که احتمال دارد یک مهاجرت دیگر را هم تجربه کند.او پیراهن تیم نوبهار ازبکستان را برتن دارد و باسابقه گلزنی مقابل پاختاکور، مورد توجه چند تیم ایرانی قرار دارد و شاید پس از پایان فصل در لیگ ازبکستان به ایران بیاید تا به سومین بازیکن تاجیک در لیگ ایران تبدیل شود.او در تابستان چند پیشنهاد از لیگ برتر ایران داشت اما باتوجه به اینکه لیگ ازبکستان در کوران خود قرار داشت، انتقال این بازیکن به آینده موکول شد.این در حالی است که اگرچه او یک سال دیگر با باشگاه نوبهار قرارداد دارد اما این باشگاه ترجیح می دهد که با انتقال این بازیکن به باشگاهی غیر ازبک موافقت کند. او از سوی برخی رسانه ها در میان با ارزش ترین بازیکنان لیگ ازبکستان قرار گرفته بود.احسان پنج شنبه ۲۱ ساله سابقه بازی در تیم استقلال دوشنبه را دارد و در تیم ملی تاجیکستان هم به میدان می رود. او راست پاست و توانایی بازی در پست هافبک مرکزی، دفاعی و راست را دارد.پیش از این پرسپولیس دو بازیکن تاجیک وحدت هانانوف و منوچهر صفروف را به خدمت گرفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سومین تاجیک در راه لیگ برتر ایران؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×