روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "صالحی‌پور: var حق همه تیمهای لیگ است " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

صالحی‌پور: var حق همه تیمهای لیگ است

سرپرست تیم نفت مسجدسلیمان نسبت به حواشی دیدار مس رفسنجان واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه" سروش صالحی پور سرپرست تیم نفت مسجدسلیمان ضمن عذرخواهی از اتفاقات پیش آمده در جریان بازی با مس رفسنجان از عملکرد داوری در این بازی انتقاد کرد؛ صالحی پور در این رابطه به خبرنگار ما گفت: واقعا روز خیلی سخت و تلخی را در مسجدسلیمان پشت سر گذاشتیم، اول از همه اینکه شرمنده هواداران مان شدیم و حدود 4-5 هزار تماشاگر ما پشت در ماندند و موفق به حضور در ورزشگاه نشدند که این یک بی عدالتی بزرگ است. چطور استقلال و پرسپولیس می توانند برای بازی هایشان تماشاگر داشته باشند اما بقیه تیم ها از این حق محرومند، آن هم مردم مسجدسلیمان که واقعا با این تیم زندگی می کنند.سرپرست نفت با اشاره به اتفاقات بازی گفت: من بدون آن که قصد داشته باشم توضیحی درباره اتفاقات داخل میدان بکنم، از مسئولان فدراسیون سوال می کنم که تا کی قرار است سرنوشت بازی های ما با نظرات داوران تغییر کند، امروز اگر VAR در زمین بود حتما نتیجه طور دیگری رقم می خورد. آقای داور مسابقه در صحنه پنالتی نظر خودش را داشت و بعد از آن و در شرایطی که مدافع مس رفسنجان درون محوطه جریمه توپ به دستش برخورد کرد، حاضر نشد نظر کمک داور را بپذیرد و رأی به ادامه بازی داد و همین مسئله باعث عصبانیت و اخراج سرمربی ما شد.سروش صالحی پور درباره اتفاقات رخ داده در مسابقه ادامه داد: من شخصاً و از طرف خودم از همه هواداران فوتبال بابت اتفاقاتی که در بازی رخ داد، پوزش می خواهم اما این دومین بازی متوالی است که ما اسیر مسائل داوری می شویم و باور کنید این تیم مظلوم در این شرایط سخت نباید با این رفتار حق خود را تضییع شده ببیند؛ خود من در اراک بعد از آن که در اراک آن اتفاقات رخ داد، تا دو روز نمی توانستیم غذا بخورم و امروز هم دیدیم که به نوعی دیگر مسائل این مسابقه تکرار شد، در حالی که بازبینی ویدئویی بازی شاید باعث تغییر نتیجه می شد.سرپرست نفت مسجدسلیمان در ادامه حرفهایش گفت: تیم ملی ایران کاملا مقتدرانه دارد به جام جهانی صعود می کند و شایسته نیست که فدراسیون فوتبال نسبت به تهیه ابزاری VAR رفتار منفعلانه ای داشته باشد؛ این حقی است که متعلق به همه باشگاه ها است، به عنوان مثال اگر پرسپولیس امروز توسط سرلک به گل نمی رسید و آن گلی که از این تیم پذیرفته نشده بود در نتیجه بازی تاثیرگذار بود، الان چه اتفاقی در فوتبال ایران رخ داده بود؟ این مسئله را باید حل کرد و من از فدراسیون فوتبال خواهش می کنم اهتمام ویژه ای به مسئله VAR داشته باشد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " صالحی‌پور: var حق همه تیمهای لیگ است از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×