روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "علی منصور، بازنده جان سخت! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

علی منصور، بازنده جان سخت!

صنعت نفت در حالی برابر پرسپولیس شکست خورد که نمایش دفاعی خوبی از خود بجا گذاشته بود.

به گزارش “ورزش سه” عدم نتیجه گیری پرسپولیس در سه بازی قبل و هم چنین حضور نزدیک به ۲۰ هزار هوادار سرخ پوش بعد از نزدیک به ۶۵۰ روز همه باعث شده بود تا انگیزه میزبان برای کسب برد در این مسابقه و صعود به رتبه های بالایی جدول دو چندان شود. طبیعی است که در این وضعیت کسب یک امتیاز هم برای نفتی ها که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند به مانند برد ارزشمندی است.میل به برد در تیم پرسپولیس آن هم در حضور تماشاگران باعث شد تا علیرضا منصوریان چاره ای جز اتخاذ تاکتیک دفاعی برای تیمش نداشته باشد. تاکتیکی که در نیمه اول جواب داد و سرخ ها موقعیت خطرناکی روی دروازه نفت ایجاد نکردند.در نیمه دوم همه چیز متفاوت شد. یحیی گل محمدی با انجام تعویض هایی به دنبال کسب برد از هر راهی بود و در این مسیر استفاده از شوت اولویت بیشتری داشت. به طوریکه پرسپولیس توسط عبدی از این راه به گل هم رسید اما داور گل رد شده از خط را ندید تا در ادامه و چند دقیقه بعد پرسپولیسی ها با استفاده از اشتباه میثم تهی دست و توسط سرلک به گل برتری برسند.در ادامه اما سازمان دفاعی نفت با رهبری محمد طیبی، محمد بختیاری و امید خالدی با تمرکز کار کرد و توانست موقعیت خطرناکی به پرسپولیس ندهد و نفتی ها حتی اگر کمی خوش شانس بودند در دقایق پایانی توسط شروین بزرگ به گل می رسیدند و با امتیازی ارزشمند راهی آبادان می شدند که این اتفاق رخ نداد و حالا شاگردان منصوریان آماده جدال سخت با استقلال در ورزشگاه خانگی می شوند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " علی منصور، بازنده جان سخت! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×