روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "هافبک مصدوم با استقلال استارت زد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هافبک مصدوم با استقلال استارت زد

هافبک مصدوم استقلال از امروز به تمرینات تیمش برگشت.

به گزارش "ورزش سه"، سبحان خاقانی در تمرینات چند روز قبل استقلال دچار مصدومیت از ناحیه کتف شده بود. این هافبک جوان آبی ها چندروز در تمرینات تیمش غایب بود و به درمان کتف خود پرداخت.خاقانی به همین خاطر در دیدار با گل گهر سیرجان هم غایب بود و نتوانست تیمش را در این سفر همراهی کند. او اما با رسیدن به بهبودی کامل از امروز به تمرینات استقلال برگشت.این بازیکن جوان امروز همپای سایر هم تیمی هایش آیتم های تمرینی را دنبال کرد تا آماده مسابقه با نفت آبادان در هفته هفتم لیگ برتر شود.خاقانی البته چند روز از تمرینات دور بوده و باید شرایط ایده آل را از نظر بدنی به دست بیاورد تا بتواند دوباره در ترکیب استقلال به میدان برود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هافبک مصدوم با استقلال استارت زد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×