روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "نساجی – پدیده احتمالا در دستگری " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نساجی – پدیده احتمالا در دستگری

دیدار نساجی – پدیده احتمالا در استادیوم شهید دستگری تهران برگزار می شود. همان استادیوم تیم پاس در اکباتان. 

به گزارش "ورزش سه"، نساجی در هفته هفتم بازی ها باید در خانه تیم سپاهان به میدان برود. نساجی در 7 هفته ابتدایی برای چهارمین بار در خانه تیم مدعیان قهرمانی به میدان می رود. پیش تر نساجی با پرسپولیس و استقلال در تهران و گل گهر در سیرجان بازی کرده بود. اما بازی بعدی خانگی نساجی در برابر پدیده خواهد بود که این دیدار یکشنبه 14 آذر برگزار می شود. با تصمیم سرمربی نساجی از این پس دیدارهای خانگی نساجی در استادیوم شهدای ساری برگزار نمی شود و باشگاه هم شب گذشته بر تصمیم سرمربی اش صحه گذاشت و اعلام کرد تا زمان آماده سازی استادیوم شهید وطنی قائمشهر دیگر در استادیوم شهدای ساری بازی نخواهد کرد. احتمالا تصمیم باشگاه نساجی بازی در استادیوم شهید دستگردی خواهد بود. اگر شرایط بازی نساجی در این استادیوم مهیا نشود احتمالا مازنی ها در استادیوم یکی از شهرستان ها بازی خواهند کرد. شهری که شاید هیچ قائمشهری تصور نمی کرد روزی نساجی بازی های خانگی خود را در آن شهر برگزار کند. روز گذشته بعد از تساوی دو بر دو نساجی در برابر پیکان شاهرخ بیانی مربی نساجی به شدت به کیفیت زمین استادیوم شهدای ساری اعتراض کرد و گفت این زمین به درد فوتبال دهه 50 و 60 می خورد و همه گل های به ثمر رسیده در این بازی روی اتفاقات بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نساجی – پدیده احتمالا در دستگری از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×