روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مجیدی باز هم به نشست خبری نرسید " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مجیدی باز هم به نشست خبری نرسید

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال برای دومین هفته متوالی به نشست های خبری تیمش نرسید.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال باید فردا در دیداری از هفته هفتم رقابت های لیگ برتر به مصاف صنعت نفت آبادان برود. پیش از این قرار بود که پس از رسیدن کاروان آبی ها به آبادان، نشست خبری فرهاد مجیدی برگزار شود ولی این اتفاق رخ نخواهد داد.داستان از این قرار است که کاروان استقلال ساعت 18:45 دقیقه تهران را به مقصد آبادان ترک کرد. این پرواز با تاخیر یک ساعت و چهل و پنج دقیقه ای همراه بود. قرار بود استقلالی ها ساعت ۱۷ تهران را به مقصد آبادان ترک کنند که با تاخیر این پرواز انجام شد.پس از این اتفاقات، مدیر رسانه ای هیات فوتبال آبادان اعلام کرد که به دلیل جابه جا شدن پرواز استقلال مجیدی به نشست خبری امشب نمی رسد. قرار بود ساعت 19 مجیدی در نشست خبری حاضر شود که این اتفاق رخ نداد. هفته گذشته نیز سرمربی استقلال به نشست خبری پیش از دیدار برابر گل گهر نرسید و صحبت های او در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه منتشر شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مجیدی باز هم به نشست خبری نرسید از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×