روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ترکیب احتمالی استقلال با چند سورپرایز " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ترکیب احتمالی استقلال با چند سورپرایز

احتمالا استقلال امروز با سیستمی متفاوت به مصاف صنعت نفت برود که این تغییرات در دیدار پیش از دربی نیز در نوع خود جالب توجه است.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در حالی امروز در آبادان به مصاف صنعت نفت می رود که ممکن است آبی ها دست به تغییر در سیستم بازی خود زده و با 4 مدافع پای به زمین مسابقه بگذارند. از چند روز پیش اخباری مبنی بر تغییرات در ترکیب و سبک بازی استقلال مخابره شد و اکنون ممکن است فرهاد مجیدی این تغییرات را در ترکیب تیمش اعمال کند.* رضایی در پی سومین کلین شیت متوالیحضور علیرضا رضایی در دروازه استقلال، اتفاق جالب و عجیبی است که در حضور دو گلر مطرح رخ داده است. این دروازه بان جوان تابستان امسال از پیکان به جمع آبی های پایتخت اضافه شد و با کنار زدن رشید مظاهری و سیدحسین حسینی، به گلر شماره یک تیمش تبدیل شد.رضایی جوان در دو بازی قبلی برابر نساجی و گل گهر دروازه اش را بسته نگه داشت و امروز در پی ثبت سومین کلین شیت متوالی است. اگر مجیدی تصمیمی برای تغییر دروازه بان تیمش نداشته باشد و رضایی همچون دیدارهای گذشته در ترکیب اصلی قرار گرفته و خوب ظاهر شود، به احتمال بسیار زیاد او در دربی پایتخت نیز درون دروازه خواهد ایستاد.* نیمکت نشینی در انتظار دانشگر اگر فرهاد مجیدی تیمش را با سیستم 4231 روانه میدان کند، باید یکی از مدافعین استقلال روی نیمکت بنشیند. محمد دانشگر محتمل ترین نام برای این موضوع است. سیاوش یزدانی که امسال عملکرد خوبی در خط دفاعی تیمش داشته، انتخاب نخست مجیدی برای حضور در میدان است. حسین مرادمند که در بازی با گل گهر غایب بود، نیز پس از پشت سر گذاشتن سرماخوردگی، می تواند برای تیمش به میدان برود.جعفر سلمانی که در بازی با گل گهر عملکرد خوب و متفاوتی نسبت به دیدارهای گذشته از خودش به نمایش گذاشت، امروز برخلاف دیدارهای قبل در پست دفاع چپ به میدان می رود. وریا غفوری کاپیتان آبی ها نیز همچون دیدارهای گذشته در سمت راست بازی خواهد کرد با این تفاوت که امروز وظایف دفاعی او بیشتر از قبل است.* حضور چشمی در خط میانیچنانچه اخبار پیرامون تغییر سیستم استقلال درست باشد، آبی پوشان با 2 هافبک دفاعی به مصاف صنعت نفت می روند. روزبه چشمی که به دلیل بیماری در بازی قبل حضور نداشت، امروز مشکلی برای همراهی تیمش ندارد. او در کنار مهدی مهدی پور کمربند خط میانی استقلال را محکم تر می کنند.آرش رضاوند همچنان انتخاب نخست فرهاد برای حضور در خط میانی است. این بار او 2 بازیکن را در اطرافش دارد. کوین یامگا در نقش وینگر راست بازی می کند و امیرحسین حسین زاده نیز در سمت چپ به میدان می رود تا آرایش 3 هافبک تهاجمی استقلال را تشکیل دهند.* ژستد تنها مهاجم استقلالمجیدی قصد دارد در بازی امروز تنها از یک مهاجم نوک و تخصصی استفاده کند. رودی ژستد پس از جنجال های سیرجان، امروز می تواند به میدان رفته و در پی به ثمر رساندن نخستین گلش با پیراهن استقلال باشد. باید دید او در این امر تا چه اندازه موفق خواهد بود.ترکیب احتمالی استقلال برابر صنعت نفت:علیرضا رضایی – سیاوش یزدانی – حسین مرادمند – جعفر سلمانی – وریا غفوری – روزبه چشمی – مهدی مهدی پور – آرش رضاوند – امیرحسین حسین زاده – کوین یامگا – رودی ژستد

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ترکیب احتمالی استقلال با چند سورپرایز از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×