روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "نفت مسجدسلیمان بدون تماشاگر شد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نفت مسجدسلیمان بدون تماشاگر شد

سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد که بازی های هفته هفتم لیگ برتر بدون تماشاگر برگزار می شود.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که دو هفته متوالی تیم های پرسپولیس و استقلال از ۵ هزار هوادار خود در ورزشگاه آزادی میزبانی کردند، حالا سازمان لیگ اعلام کرده بازیهای این هفته بدون تماشاگر خواهند بود.این در حالی است که سهیل مهدی اعلام کرده بود تنها در صورتی مجوز حضور تماشاگران صادر خواهد شد که در تمام شهرها این اتفاق رخ دهد و حالا باتوجه به فقدان بستر لازم، این ممنوعیت کرونایی ادامه یافته است.سازمان لیگ البته این تصمیم را به ستاد کرونا نسبت داده و نوشته: به دلیل اینکه مجوزهای لازم برای حضور تماشاگران از سوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش و نهادهای ذی ربط صادر نشده تمامی مسابقات هفته هفتم لیگ برتر بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.باید منتظر ماند و دید در هفته هشتم و دیدار پرسپولیس - استقلال چه تصمیمی در این خصوص گرفته خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نفت مسجدسلیمان بدون تماشاگر شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×