روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "گزارش بازی استقلال و پرسپولیس تاریخ 1400/09/13 " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گزارش بازی استقلال و پرسپولیس تاریخ 1400/09/13

شهرآورد نود و هفتم تهران درحالی برگزار می شود که باتوجه به اتفاقات پیش از دربی و شرایط دوتیم در جدول انتظار یک مسابقه پرحادثه را داریم.

به گزارش "ورزش سه"، سرانجام هفته هشتم لیگ 21 فرا رسید تا چشم میلیون ها بیننده خیره به دربی تهران باشد. تعداد جدال سرخابی ها به ۹۷ رسیده و با توجه به شرایط دو تیم پیروزی در این مسابقه می تواند سرنوشت نهایی تیم ها را تا حد زیادی رقم بزند.پرسپولیس با لقب مدافع عنوان قهرمانی و استقلال نیز به عنوان مدعی قهرمانی کار سختی در لیگ امسال دارند و هیچ یک از تیم ها نمی خواهند بازنده این جدال حیثیتی که تعیین کننده وضعیت آنها در جدول خواهد بود، باشند.استقلال به عنوان میزبان این مسابقه درحالی به میدان می رود که چهار تساوی پی در پی کسب کرده و برای طلسم شکنی خود را آماده کرده است. از سوی دیگر پرسپولیس پس از فراز و نشیب هفته های ابتدایی با دوبرد و دو کلین شیت به شهرآورد رسیده و برای ادامه روند خوبش، مقابل استقلال برنامه ریزی کرده است. با توجه به شرایط و عملکرد فنی دو تیم انتظار یک مسابقه گرم، پربرخورد و با صحنه های خطرناک پرشمار را داریم.گزارش زنده اتفاقات این بازی را در این صفحه می خوانید:هفته هشتم لیگ 21/ شنبه 1400/09/13 ساعت 16:15/ ورزشگاه آزادی/ بدون تماشاگرتیم داوری: موعود بنیادی فر- حسن ظهیری- علیرضا ایلدورم- علی صفایی ؛ ناظر: حاتم بک پور؛ کمک داور اضافه: محمد راهی*ترکیب استقلال:سید حسین حسینیمحمد دانشگرسیاوش یزدانیمحمد حسین مرادمندجعفر سلمانیروزبه چشمیمهدی مهدی پوررضا آذریکوین یامگاامیرحسین حسین زاده رودی ژستدسرمربی: فرهاد مجیدی*ترکیب پرسپولیس: حامد لکفرشاد فرجیعلی نعمتیسعید آقاییمهدی شیریمیلاد سرلککمال کامیابی نیا وحید امیریمهدی ترابی امید عالیشاه عیسی آل کثیرسرمربی: یحیی گل محمدیاخطارکمال کامیابی نیا(۲۴)*دقایق حساس:دقیقه۲: فشار استقلال روی دروازه سرخ ها که توسط دفاع پرسپولیس دفع شد.دقیقه۴: حملات آبی ها ادامه دارد و آنها اولین کرنر بازی را به دست آوردند.دقیقه۵: کرنر استقلال روی سر یزدانی نشست که ضربه او در چارچوب نبود.دقیقه ۶: اولین حمله پرسپولیس روی سانتر شیری و صربه ترابی انجام شد که مدافع استقلال توپ را دور کرد.دقیقه۷: اولین کرنر پرسپولیس توسط مدافعین آبی پوش دور شد.دقیقه۹: تعادل سیدحسین حسینی لحظه ای به هم خورد و درحالی که عالیشاه به سمتش می رفت توپ را به بیرون زد.دقیقه۱۲: سانتر یامگا از سمت راست برای ژستد توسط این بازیکن زده شد و از بالای دروازه به بیرون رفت.دقیقه۱۴: موقعیت مناسب تک به تک استقلال که توسط داور افساید اعلام شد و اعتراض مجیدی را در پی داشت.دقیقه۱۸: حمله استقلال توسط حسین زاده از سمت چپ که کرنری دیگر برای آبی ها درپی داشت.دقیقه۲۰: حمله پرسپولیس از سمت راست که شیری برای امیری کاشت و وحید توپ را به بیرون زد.دقیقه۲۶: حمله استقلال با شوت کم جان ژستد پایان یافت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گزارش بازی استقلال و پرسپولیس تاریخ 1400/09/13 از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×