روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "لحظه شماری برای بازگشت عارف به ترکیب استقلال " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

لحظه شماری برای بازگشت عارف به ترکیب استقلال

عارف غلامی این روزها تمرینات خود را به شکل جدی برگزار می کند تا بتواند در نقل و انتقالات نیم فصل، به لیست تیم بازگردد.

به گزارش "ورزش سه"، شهرآورد جام حذفی در فصل قبل بود که عارف غلامی در یک صحنه برای تصاحب توپ با امید عالیشاه وارد چالش شد که برای دفع توپ موفق عمل نکرد و رباط صلیبی این بازیکن دچار پارگی شد تا برای مدت زیادی از میادین به دور باشد.مدافع استقلال که در زمان مدیریت قبلی آبی پوشان ماجراهای طولانی و عجیبی برای پرداخت هزینه عمل جراحی رباط صلیبی را پشت سر گذاشت، در نهایت و با تأخیر یک ماهه پایش را در قطر به تیغ جراحان سپرد و پس از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت، سلامتی خود را به دست آورده است.غلامی چند هفته ای است که در تمرینات تیمش حضور پیدا کرده و برای بازگشت به میادین خودش را آماده می کند. مدافعی که در زمان استراماچونی به یکی از بهترین مدافعان استقلال تبدیل و حتی به اردوی تیم ملی نیز دعوت شد اما آسیب دیدگی بد موقع موجب گردید تا نام او از لیست استقلال برای فصل کنونی خارج شود.حالا عارف غلامی یکی از با انگیزه ترین بازیکنان استقلال در تمرینات این روزهای تیمش است. مدافعی که قصد دارد در بازگشت دوباره به میادین، جای خود را در ترکیب ثابت آبی ها پس بگیرد و تمریناتش را جدی تر از هر زمان دیگری دنبال می کند.در روزهایی که شایعات زیادی پیرامون احتمال جدایی مرادمند و یزدانی و مسائل مربوط به سربازی آنها مطرح شده، هواداران استقلال چشم انتظار بازگشت غلامی به میادین هستند تا در صورت هرگونه اتفاق غیرمنتظره ای برای مدافعین تیمشان، عارف بتواند جای خالی آنها را پر کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " لحظه شماری برای بازگشت عارف به ترکیب استقلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×