روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ورود نهاد ریاست جمهوری به پرونده حذف سرخابی‌ها " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ورود نهاد ریاست جمهوری به پرونده حذف سرخابی‌ها

دلیل حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان و عواملی که موجب این اتفاق شدند، در نهاد ریاست جمهوری مورد بررسی قرار می گیرد.

به گزارش "ورزش سه"، حذف قطعی پرسپولیس و استقلال از فصل ۲۰۲۲ لیگ قهرمانان آسیا بخاطر عدم دریافت مجوز حرفه ای موجب شد تا مسؤولان و هواداران این دو باشگاه، برخی عوامل و کمیته های فدراسیون فوتبال ازجمله کمیته بدوی و استیناف را برای عدم صدور مجوز مقصر بدانند و تاکید کنند ای اف سی این اقدام را انجام نداده است.در شرایطی که فدراسیون فوتبال واکنشی به موضوع ورود کمیته بدوی و حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا بخاطر تصمیم این کمیته نشان نداده، اما قرار است نهادهای بالادستی به این مسئله رسیدگی کنند.نهاد ریاست جمهوری برای نقش آفرینی های احتمالی در پرونده حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا، روز یکشنبه گزارشی را از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ایران دریافت کرده و درصدد مذاکرات لازم برای حل این موضوع است.از سوی دیگر بخاطر حساسیت موضوعی که اتفاق افتاده و حذف دو تیم پرطرفدار فوتبال ایران از لیگ قهرمانان آسیا را به همراه داشته، نهاد ریاست جمهوری به دنبال جمع بندی موارد مطرح شده، دلایل این ماجرا و عدم تکرار آن در سال های آینده است.ضمن اینکه یکی از مسائل اصلی در موضوع عنوان شده برای حذف پرسپولیس و استقلال از فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا، مالکیت مشترک آنها تحت وزارت ورزش به عنوان یک نهاد دولتی است که حالا باید دید نهاد ریاست جمهوری علاوه بر رسیدگی به دلایل و عوامل کنار گذاشته شدن سرخابی ها از آسیا، چه تدبیری برای این موضوع خواهد داشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ورود نهاد ریاست جمهوری به پرونده حذف سرخابی‌ها از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×