روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "صیادمنش: هال‌سیتی؟ من اندرلخت را ترجیح می‌دهم " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

صیادمنش: هال‌سیتی؟ من اندرلخت را ترجیح می‌دهم

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد که دوست دارد در اندرلخت به کارش ادامه دهد.

به گزارش "ورزش سه"، شواهد و مدارک نشان می دهد که اللهیار صیادمنش به ترکیه برنمی گردد و این بازیکن ملی پوش در جای دیگری به فوتبالش ادامه می دهد. بازیکن سابق استقلال پس از اتمام قرارداد قرضی خود با زوریا لوهانسک، به فنرباغچه بازگشت و اکنون این تیم ترکیه ای درصدد فروش اوست.از روز گذشته اخبار فراوانی در رابطه با علاقه باشگاه هال سیتی به اللهیار منتشر شد. روزنامه های فوتومچ و آجان اسپور و همچنین شبکه TRT Spor ترکیه خبر دادند که آجون ایلیجالی تهیه کننده و مجری میلیونر ترک و مالک جدید هال سیتی قصد دارد تا اللهیار صیادمنش و میها زایچ دو بازیکن فنرباغچه را با خود به انگلیس ببرد.با این وجود، اکرم کونور خبرنگار مطرح ترکیه ای و فعال در بازار نقل و انتقالات فوتبال اروپا، مصاحبه ای کوتاه را به نقل از اللهیار در صفحه شخصی خود توئیت کرد. این خبرنگار از قول مهاجم ملی پوش ایرانی نوشت: وینسنت کمپانی با من و سرمربی من صحبت کرد، او می خواهد من به اندرلخت بروم. مذاکرات اندرلخت و فنرباغچه ادامه دارد. هال سیتی نیز می خواهد با من قرارداد ببندد، اما من ترجیح می دهم با کمپانی کار کنم.طی ماه های گذشته همواره از اندرلخت به عنوان یکی از مشتریان جدی اللهیار نام برده شده است. بازیکن تیم ملی پس ار درخشش در لباس زوریا لوهانسک، مشتریان جدی دارد و باید دید سرنوشت صیادمنش چگونه رقم خواهد خورد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " صیادمنش: هال‌سیتی؟ من اندرلخت را ترجیح می‌دهم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×