روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "وزیر ورزش: استقلال و پرسپولیس هنوز حذف نشده‌اند! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وزیر ورزش: استقلال و پرسپولیس هنوز حذف نشده‌اند!

وزیر ورزش و جوانان می گوید هنوز 6 روز از فرصت باشگاه های ایرانی برای تجدیدنظرخواهی در AFC باقی مانده است.

به گزارش "ورزش سه"، موضوع حذف سرخابی های فوتبال ایران از لیگ قهرمانان آسیا بحث داغ روزهای گذشته بوده است. حتی در جلسه روز گذشته هیات دولت نیز این موضوع مورد سوال از حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان قرار گرفت.سجادی در گفت و گو با برخی وزرای دیگر در این خصوص اینگونه توضیح داد: «انشاالله که حذف نمی شوند. ما هنوز امیدواریم. تقریبا 6 روز دیگر از فرصت استیناف خواهی باقی مانده، ما به عنوان عضو AFC، از کنفدراسیون فوتبال آسیا مهلت 3 ماهه را دریافت کردیم. هنوز این مهلت تمام نشده و باشگاه ها با تمام تلاش خود تکالیفی که از سال 2016 باقی مانده، انجام می دهند. »او ادامه داد: «دو باشگاه ما شروع به تکمیل مدارک کرده اند. گل گهر هم هست که ایراد گرفتند یک بدهی اش را 8 روز دیر پرداخت کرده است. پرسپولیس و استقلال تا پایان دی مهلت تکمیل مدارک داشتند. یک دفعه ضرب الاجل 5 روزه آمد از شرکتی که بحث حرفه ای را دنبال می کند.طرف حساب ما اصلا AFC نیست. »وزیر ورزش با اشاره به سختگیری به کشورهای دیگر تاکید کرد: «کلیه باشگاه های چین حذف شدند. عربستان 10 درخواست داشته، 3 درخواست رد شده است.»سجادی در ادامه افزود: «ابهام ما این است که چرا مهلتی که به باشگاه های ایرانی داده شد، نادیده گرفته شده و به یکباره این شوک را به هواداران ما وارد کرده اند. این ها را پیگیری می کنیم تا انشاالله به نتیجه برسد.»او صحبت هایش را با این جمله به پایان برد: «مالکیت مشترک هم در حال برطرف شدن است. »باید دید در دفاعیه جدیدی که باشگاه های استقلال، پرسپولیس و گل گهر به AFC ارسال می کنند آیا شانسی برای بازگشت سرخابی ها به لیگ قهرمانان وجود خواهد داشت یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وزیر ورزش: استقلال و پرسپولیس هنوز حذف نشده‌اند! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×