روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "اپیدمی مدیرعامل- سرمربی در لیگ 2! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اپیدمی مدیرعامل- سرمربی در لیگ 2!

در پدیده ای عجیب در رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال ایران، مدیران عامل در کسوت سرمربی کار خود را دنبال می کنند.

به گزارش "ورزش سه"، مصاف استقلال و نود ارومیه در جام حذفی بود که پرده از یک اتفاق عجیب در فوتبال ایران برداشت؛ یحیی بهاری که در سالیان گذشته در کسوت سرپرست، مدیر تیم و مدیرعامل تیم نود ارومیه مشغول به فعالیت بود، به سالن کنفرانس رفت و در روزی که سلمان تاجدار سرمربی نودی ها در کنار تیم حضور نداشت، در کسوت سرمربی به صحبت با اصحاب رسانه پرداخت.جالب آن که در روز مسابقه هم بهاری در کنار زمین به هدایت تیم پرداخت تا همزمان در کسوت مدیرعامل-سرمربی مشغول به فعالیت باشد و رقم زننده اتفاق عجیبی در فوتبال ایران باشد.حالا در کنار این تیم که در لیگ دسته دوم فوتبال ایران حضور دارد، مورد جدیدی نیز مشاهده شده است؛ بعد از نتایج دور از انتظار پیام خراسان در لیگ دسته دوم، محمد بابایی سرمربی این تیم از سمت خود کناره گیری کرده و برای بازی هفته دهم پیامی ها مقابل شهدای بابلسر در مشهد، خبری از این سرمربی باتجربه نیست.با توجه به عدم انتخاب جانشین، یونس مسعودی که در کسوت مدیرعامل تیم پیام مشغول به فعالیت است، اعلام کرده که خود قصد دارد برای بازی حساس با حریف بابلسری روی نیمکت بنشیند و در نقش سرمربی فعالیت کند و بعد از این بازی، مذاکرات برای انتخاب جانشین بابایی انجام خواهد شد تا این اتفاق نادر و جالب توجه در فوتبال ایران در کمتر از یک ماه مجدداً تکرار شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اپیدمی مدیرعامل- سرمربی در لیگ 2! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×