روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "شاگرد برانکو، مد نظر فرهاد مجیدی قرار گرفت " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شاگرد برانکو، مد نظر فرهاد مجیدی قرار گرفت

هافبک تیم ملی عمان مورد توجه فرهاد مجیدی برای تقویت استقلال در نیم فصل قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، چند روز قبل بود که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال صراحتا اعلام کرد دو بازیکن خارجی که یکی از آنها آسیایی است را زیر نظر گرفته و احتمال جذب آنها در نیم فصل وجود دارد. بعد از این اظهارنظر گمانه زنی های متعددی برای پیدا کردن نام این بازیکنان خارجی و ملیت و اطلاعات شان در فضای مجازی انجام شد اما هیچ کدام به صورت قطعی تایید نشد.در ادامه اما امروز از صبح خبری از طرف رسانه های عمانی در فضای مجازی ایران منتشر شده که به نظر می رسد به واقعیت نزدیک است. یکی از خبرگزاری های معتبر عمان امروز اعلام کرده بازیکن جوان تیم ملی این کشور مد نظر استقلال قرار دارد.خبرگزاری الریاضی عمان در این خصوص توییتی زده و نوشته است: «ارشد العلوی هافبک تیم ملی عمان مد نظر استقلال ایران قرار دارد و چهارشنبه برای انجام تست های پزشکی به ایران می آید».این خبرگزاری در حالی ارشد العلوی را مد نظر استقلال دانست که مسئولان استقلال هیچ واکنشی به ماجرا نداشتند.برای پیگیری این موضوع خبرنگار "ورزش سه" با یکی از دوستان نزدیک این بازیکن عمانی همکلام شد که او نیز خبر مذاکره اولیه با العلوی را تایید کرد.ارشد العلوی 21 ساله که زیر نظر برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی عمان 4 بازی انجام داده و در پست هافبک هجومی توپ می زند، یکی از بازیکنان مورد اعتماد سرمربی سابق پرسپولیس محسوب می شود.این بازیکن عمانی به نظر می رسد همان بازیکن آسیایی است که مجیدی درباره جذبش حرف زده بود. حال اگر اخبار منتشر شده درست باشد او به زودی برای تست پزشکی به ایران سفر می کند. این در شرایطی است که باید منتظر واکنش رسمی باشگاه استقلال درباره جذب ارشد العلوی باشیم و مشخص شود او گزینه نهایی فرهادمجیدی برای تقویت خط هافبک استقلال است یا اینکه افراد دیگری نیز مد نظر هستند. گفتنی است؛ این بازیکن در حال حاضر برای تیم فوتبال السیب عمان بازی می کند. آخرین بازی ارشد العلوی برای تیم فوتبال السیب مقابل تیم الرستاق می باشد. این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود السیب به پایان رسید و ارشد العلوی در این مسابقه تک گل تیمش را به ثمر رساند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شاگرد برانکو، مد نظر فرهاد مجیدی قرار گرفت از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×