روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تیمِ امسال خطیبی، مدعی‌تر از فصل قبل(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تیمِ امسال خطیبی، مدعی‌تر از فصل قبل(عکس)

آلومینیوم اراک در دور رفت فصل جاری نمایش بهتری از سال گذشته داشته است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از اینکه با رسول خطیبی به لیگ برتر صعود کرد، در نخستین سال حضورش در سطح اول فوتبال ایران فوق العاده ظاهر شد و توانست نتایج فراتر از انتظاری بگیرد و علاوه بر حضور در رده ششم جدول در پایان دور رفت، فاصله هشت امتیازی با پرسپولیس صدرنشین داشته باشد.خطیبی در یک رفت و برگشت به آلومینیوم، این تیم که با حضور رده یازدهم جدول فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را به پایان رسانده بود، دوباره به شرایط خوبی رساند و توانست زودتر از سال قبل امتیازات لازم برای اراکی ها را جمع کند و زودتر از پایان نیم فصل اول، همراه تیمش نتایج بهتری بگیرد.آلومینیوم سال گذشته با هدایت رسول خطیبی ۲۲ امتیاز در ۱۵ مسابقه کسب کرده بود، اما تیم او پس از اینکه توانست استقلال را در هفته سیزدهم متوقف کند، به این تعداد از امتیاز رسید و با تساوی خارج از خانه برابر پیکان، رکوردی بهتر از سال قبل بر جای گذاشت.شاگردان خطیبی در حال حاضر که یک هفته به پایان دور رفت باقی مانده، یک امتیاز بیشتر از فصل قبل کسب کرده اند و با ۲۳ امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار گرفته اند و شرایط خوبی درآستانه دیدار حساس آخرین مسابقه نیم فصل اول مقابل سپاهان دارند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تیمِ امسال خطیبی، مدعی‌تر از فصل قبل(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×