روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "روحیه بالای ارسلان علیه شایعه جدای (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

روحیه بالای ارسلان علیه شایعه جدای (عکس)

ارسلان مطهری با روحیه بالایی در تمرینات استقلال حضور دارد.

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم استقلال با وجود اینکه در فصل جاری زیاد برای این تیم بازی نمی کند اما سعی دارد خودش را از شرایط راضی نشان بدهد.ارسلان مطهری هر بار در ترکیب استقلال قرار گرفته، عملکرد خوبی داشته اما با توجه به ترافیک ایجاد شده در خط حمله استقلال بیشتر نیمکت نشین بوده است. به همین خاطر هم شایعه جدایی او در نقل و انتقالات زمستانی مطرح شده است.مطهری البته روز گذشته طی یک مصاحبه و بعد استوری اینستاگرامی شایعه جدایی اش را تکذیب کرد. او استقلال را عشق خودش خواند و گفت که از این تیم عشق جدا نمی شود. او همچنین شایعه جدایی اش را خنده دار توصیف کرده بود.این مهاجم در تمرینات استقلال هم با روحیه بالایی حضور داردو خودش را برای مسابقات حساس آینده آماده می کند تا شاید فرصتی از سوی مجیدی برای بازی کردن پیدا کند.خنده های قهقهه آمیز مطهری در تمرینات و شوخی هایی که با بازیکنان انجام می دهد، نشان از انگیزه بالای او دارد و به نوعی پاسخی است به شایعه ای که پیرامون او مطرح شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " روحیه بالای ارسلان علیه شایعه جدای (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×