روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بابک مرادی؛ اثبات مجدد در کدام تیم؟ " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بابک مرادی؛ اثبات مجدد در کدام تیم؟

شنا برخلاف جریان آب؛ عنوانی که می توان بر تصمیم بابک مرادی بر جدایی از استقلال گذاشت.

به گزارش ورزش سه، ظاهرا بابک مرادی تصمیم به جدایی از استقلال گرفته است. تصمیمی که ظاهرا بدون فشار از سوی کادر فنی گرفته شده و او خودخواسته قصد رفتن از استقلال را دارد.تصمیم بابک مرادی به جدایی از استقلال از آن دست تصمیماتی است که کمتر از سوی بازیکنان استقلال و پرسپولیس گرفته می شود. معمولا بازیکنانی که خود خواسته تصمیم به ترک این دو تیم می گیرند یا ردای لژیونری به تن می کنند و یا آن قدر شاخص و ستاره شده اند که نتوانند در مقابل رقم پیشنهادی تیم های دیگر مقاومت کنند. اما بازیکنانی که نتوانسته اند هنوز خودی نشان دهند معمولا آن قدر صبر می کنند تا به جایگاهی ثابت در این دو تیم برسند یا اینکه در خروج را به آنها نشان دهند.در سال های اخیر، استقلال یکی از فعال ترین تیم ها در رفت و آمد بازیکنان معمولی بوده و اغلب خریدهای این تیم بدون دستاوردی فردی و اینکه بتوانند خودی نشان دهند مجبور به ترک این تیم شده اند. اگر سال ۹۵ که سلطه ی پرسپولیس بر لیگ آغاز شد مبنا قرار دهیم چه بسیار بازیکنانی که با کیفیتی معمولی پیراهن آبی را به تن کردند و خیلی زود هم مجبور به در آوردنش شدند! چه بسا برخی از متعصب ترین هواداران استقلال نیز نام برخی از آنها را فراموش کرده باشند. ادامه دار شدن این رویه در جذب بازیکن و از آن طرف از دست دادن ستاره هایی همچون امید ابراهیمی، علی کریمی، مجید حسینی، امید نورافکن و این آخری مهدی قائدی باعث شد تا نه تنها استقلال رنگ ثبات و موفقیت به خود نبیند که از طرفی پیراهن ارزشمندش به تن بازیکنانی برود که پس از جدایی از استقلال هم چندان هنری از خود نشان ندادند و به مرز ستاره شدن نه در استقلال و نه در تیم های دیگر هم نرسیدند.حالا بابک مرادی که استعداد خود را در ماشین سازی نشان داده و در استقلال زیاد فرصت بازی به او نرسیده خود تصمیم به جدایی از این تیم گرفته. درست برخلاف رویه معمولی که کمتر بازیکنی پیراهن استقلال و پرسپولیس را خودخواسته از تن در می آورد. اگر سقف فوتبال باشگاهی ایران را بازی در دو تیم محبوب پایتخت بدانیم پس قرار گرفتن در لیست ۲۵ نفره این دو تیم خود یک موفقیت و شانس بزرگ برای هر بازیکنی است که منطقا نباید آن را به راحتی از دست داد. اما اگر فرض خودخواسته بودن تصمیم مرادی درست باشد و او سیگنال هایی از طرف کادر فنی برای ترک تیم دریافت نکرده باشد باید این تصمیم او را شنا در خلاف جهت آب قلمداد کرد.با این حال می توان این انتقاد را به او وارد کرد که توان و روحیه لازم برای جنگیدن و اثبات خود در یکی از محبوب ترین تیم های ایرانی را به خرج نداده و چه بسا همچون اغلب کسانی که پیراهن استقلال و پرسپولیس را راحت از دست دادند و دیگر نتوانستند دوباره آن را بر تن کنند از این تصمیم خود پشیمان شود. اگر بازیکنی همچون او قصد اثبات توانایی های خود را دارد کجا بهتر از استقلال که بهتر و بیشتر دیده می شود. که برای دیده شدن در تیم های دیگر باید چند برابر آن چیزی که برای دیده شدن در استقلال لازم بود، رو کند.حجت شفیعی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بابک مرادی؛ اثبات مجدد در کدام تیم؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×