روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "وزیر ورزش حذف پرسپولیس و استقلال را باور نمی‌کند! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وزیر ورزش حذف پرسپولیس و استقلال را باور نمی‌کند!

باوجود تلاش ها برای اعتراض به رد درخواست پرسپولیس و استقلال اما بسیار بسیار بعید به نظر می رسد که قرمز و آبی تهران به جدول لیگ قهرمانان بازگردند.

به گزارش "ورزش سه"، حمید سجادی وزیر ورزش در اظهار نظری تازه حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا را تکذیب و اعلام کرد ۶ روز وقت هست تا این دو تیم در جدول قرعه کشی حضور داشته باشند، اما نکته مهم این است که وقتی متولی فوتبال آسیا جداول نهایی غرب و شرق قاره را اعلام کرده چگونه ممکن است کنفدراسیون فوتبال آسیا از تصمیم قاطع خود در حذف دو تیم ایرانی با ایرادهای فراوان اعلام شده بگذرد و جدول را هم تغییر دهد؟ماجرا از این قرار است که در ۷ ژانویه تصمیم نهایی "کمیته کنترل ورودی (ECB)" مبنی بر ابطال قطعی مجوز حرفه ای سه باشگاه پرسپولیس، گل گهر و استقلال از مسابقات لیگ قهرمانان، به فدراسیون فوتبال و باشگاه ها ابلاغ گردید و مطابق با آن با توجه به قوانین حاکم بر ECB در ماده ۳۳ طرفین از تاریخ دریافت نامه تنها ۱۰ روز فرصت دارند تا درخواست GROUNDS یا شرح تفصیلی رای خود را به ای اف سی ارسال نمایند.متعاقبا پس از دریافت گراندز و بر اساس ماده ۵ قوانین، باشگاه ها برای طرح پرونده نزد دادگاه CAS ده روز فرصت دارند. با توجه به زمان بر بودن روال رسیدگی به این پرونده نزد دادگاه عالی ورزش که می تواند تا یک سال به طول بینجامد و همچنین با توجه به نواقص و اشتباهات حائز اهمیت سه باشگاه ایرانی قطعا امکان دریافت رای مثبت از دادگاه CAS امکان پذیر نخواهد بود.اشتباه حمید سجادی که گفته نه تنها امیدوار به بازگشت پرسپولیس و استقلال بلکه حضور گل گهر را محتمل می داند، اینجاست که شاید نزدیکانش به او نگفته اند ۴ روز از زمان اعلام نامه گذشته و تنها ۶ روز برای دریافت GROUNDS باقی مانده آن هم جهت بررسی مجدد پرونده در دادگاهی که شاید رای اش از همین امروز مشخص است و احتمالا تنها یک دلخوشی مجدد پر هزینه و واهی برای طرفداران فوتبال است!ای اف سی تصمصمش را گرفته استقلال و پرسپولیس در هر صورت حذف شده اند و حتی این را می توان از سابقه فرجام اعتراض به رای در آستانه یا حین تورنمنت های رسمی هم دریافت؛ زمانی که هواداران به یک بازگشت و معجزه امیدوار می شوند اما...* محمد حاجی خانی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وزیر ورزش حذف پرسپولیس و استقلال را باور نمی‌کند! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×