روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "فریبا: کم گل می‌خوریم و احتمال قهرمانی ما زیاد است " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فریبا: کم گل می‌خوریم و احتمال قهرمانی ما زیاد است

پیشکسوت استقلال اعتقاد دارد یکی از ارکان قهرمانی کم گل خوردن است و آبی ها در این امر موفق هستند.

به گزارش ورزش سه، بحث حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا هنوز هم بین فوتبالیها داغ است بهتاش فریبا در این مورد به خبرنگار ما گفت: این موضوع خیلی برای فوتبال ما بد است. کشوری که رنک یک آسیا است و باشگاه هایش مثل استقلال دو ستاره در آسیا دارد و مثل پرسپولیس دو بار به فینال رفته از جهت شخصیتی برای فوتبال ما خیلی بد است و از طرفی ما باید یاد بگیریم که قوانین را رعایت کنیم. احتمال دارد این مشکلات به تیم ملی هم انتقال پیدا کند و سالها است که ما داریم ای اف سی را دور می زنیم. این سخت گیری برای کشور ما نیست. خیلی از تیمهای کشورهای دیگر هم دچار مشکل شدند و ما باید این را یاد بگیریم که شرایطمان را هرچه زودتر با شرایط ای اف سی هماهنگ شویم.وی در همین باره ادامه داد: با اینکه گفتند ما حذف شدیم اما من هنوز هم امیدوار هستم زیرا ای اف سی دوست ندارد تیم های کشورها را حذف کند. دوباره ۱۰ روز مهلت دادند. کار بسیار سخت است ولی غیر ممکن نیست. تمام تیم ها برای حضور در آسیا تمام هم و غم خود را می گذارند. اگر در آسیا باشد فوتبال ما باید از نظر سخت افزاری قوی شود و باید داستان خصوصی سازی و خیلی مشکلات دیگر را حل کنیم که دیگر فصل آینده دچار اشکال نشویم.پیشکسوت استقلال در مورد اینکه این تیم چهارده هفته بدون شکست بوده نظرش را اینگونه بیان کرد: بله استقلال شکست نداشته و تعداد گل های خورده اش هم بسیار کم است و این هم یک رکورد تیمی است و فقط مربوط به خط دفاع نیست. در فوتبال امروز دفاع کردن از فوروارد شروع می شود و مهاجمان ما به خصوص امسال خیلی دارند به دفاع تیمی کمک می کنند. خط هافبک منسجم کار می کند و طبیعتا هر تیمی که کم گل می خورد باید اول سراغ دفاع وسطش و بعد دفاع کناری و بعد دروازه بان ش برویم . استقلال هم دفاع سه نفره انتخاب کرده و مدافعان توانسته اند عمق تیم ما را بپوشاند و شما می دانید هر تیمی که کمتر گل بخورد احتمال قهرمانی اش خیلی زیاد است.وی در مورد احتمال معاوضه رشید مظاهری و آرش رضاوند با صالح حردانی گفت: من نمی توانم در این مورد تصمیم بگیرم. در هر صورت ما سه دروازه بان درجه یک داریم و رشید هم در حال حاضر جزو بهترین دروازه بان های ایران است و ما حسینی و رضایی را داریم و رضایی هم ثابت کرده هم می تواند نفر دوم خوبی باشد و هم زمانی که احتیاج بود نفر اول باشد. حسینی هم در چهار بازی آخر بسیار خوب کار کرده و برد بازی آخر را به نوعی مدیون او هستیم زیرا دو سه توپ خیلی خوب گرفت.فکر می کنم در هافبک وسط هم نفرات زیادی داریم. من نمیدانم نفراتی که قرار است نیم فصل دو اضافه بشوند در چه پست هایی هستند اگر دنبال پلی میکر باشند می توانند یکی از هافبک های ما را که اسم نمیبرم به تیم دیگری قرض بدهند زیرا ۵,۶ هافبک وسط خوب داریم. مهاجم سرعتی که از نان شب هم برای استقلال واجب تر است تا در کنار ژستد بتواند کار کند که ما هم پایین وهم بالا را داشته باشیم. طول می کشد حسین زاده به یک مهاجم سرعتی تبدیل شود.فریبا یادآور شد: از استقلال هم می خواهم بازی نفت مسجدسلیمان را آسان نگیرند. این بازی می تواند برای ما دردسر درست کند و بازیکنان استقلال باید با تمام تمرکز و قدرت به این بازی برود و تعداد گلهای مان را نیز بالاتر ببریم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فریبا: کم گل می‌خوریم و احتمال قهرمانی ما زیاد است از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×