روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "سخنگوی دولت: سرخابی‌ها باید مردمی اداره شوند " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سخنگوی دولت: سرخابی‌ها باید مردمی اداره شوند

بهادری جهرمی، سخنگوی دولت می گوید اعتقاد دولت این است که استقلال و پرسپولیس باید مردمی اداره شوند و به سرعت در جهت جبران عقب افتادگی ها تلاش خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بهادری جهرمی در خصوص حذف پرسپولیس و استقلال از آسیا گفت: ای اف سی استانداردهای خاص خودش را دارد و این استانداردها از سال ۱۳۹۴ هم اعلام و ابلاغ شده بود و در طول ۶ سال گذشته باید فدراسیون ها، باشگاه ها و دولت اقدامات لازم را برای رعایت این استانداردها انجام می دادند که متاسفانه آنگونه که باید و شاید حرکت صورت نگرفته است. در حدود چهار، پنج ماهی که از استقرار دولت می گذرد، وزیر ورزش یکی از اولویت هایی که داشت همین بحث باشگاه های حرفه ای کشور به ویژه این دو تیم بود. سعی کردند با سرعت زیاد جبران عقب افتادگی پنج، شش سال گذشته را برای رعایت استانداردها داشته باشند و به فدراسیون و باشگاه ها صورت بگیرد و علی رغم تلاش های گسترده ای که صورت گرفت و همکاری خوبی که وزارت اقتصاد، سازمان خصوصی سازی با وزارت ورزش در این زمینه داشتند، متاسفانه این مهم را باشگاه ها نتوانستند محقق کنند.سخنگوی دولت ادامه داد: دولت وظیفه خودش می داند که حامی همه باشگاه های ورزشی و به طور خاص باشگاه هایی که طرفداران بیشتری دارند باشد و از همه ظرفیت هایش هم در حوزه داخلی و هم خارجی برای حل مشکلات شان استفاده کند. البته نباید از مرحله استیناف هم ناامید بود.بهادری جهرمی در خصوص نحوه صحیح اداره سرخابی ها گفت: باشگاه های ورزشی باید مردمی اداره شوند و به طور خاص باشگاه های استقلال و پرسپولیس باید اداره شان مردمی باشد و در این جهت هم با سرعت زیاد همه آنچه دولت بتواند انجام دهد را دریغ نخواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سخنگوی دولت: سرخابی‌ها باید مردمی اداره شوند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×