روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "استارت سپاهان برای دریافت مجوز حرفه‌ای 2023(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استارت سپاهان برای دریافت مجوز حرفه‌ای 2023(عکس)

صبح امروز جلسه مهمی در بازگشت سپاهان برای دریافت مجوز حرفه ای سال 2023 در لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه"، روابط عمومی باشگاه سپاهان با اعلام این خبر در رابطه با محتوای جلسه اینطور توضیح داده است:« صبح امروز سه شنبه 21 دی ماه سال ۱۴۰۰ جلسه ستاد دریافت مجوز حرفه ای سال 2023 باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با حضور محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه و سایر اعضای این ستاد برگزار گردید. در این جلسه شرح وظایف هر بخش تبیین و آخرین الزامات AFC و FIFA برای دریافت مجوز حرفه ای2023 در قالب معیار های پرسنلی و مدیریتی، مالی، زیرساخت های فیزیکی، حقوقی و ورزشی با حضور کارشناسان باتجربه و توانای باشگاه بررسی و اقدامات اداری و اجرایی برنامه ریزی گردید.»باشگاه سپاهان از معدود باشگاه های فوتبال ایران به شمار می رود که در رشته های مختلف تیم داری می کند و با توجه به وضعیت مالکیتی مشخص، داشتن استادیوم استاندارد و نداشتن بدهی به بازیکنان داخلی و خارجی به همراه فولاد خوزستان توانستند مجوز حرفه ای فصل جاری آسیا را دریافت کنند و دو نماینده ایران در فصل جاری فوتبال آسیا به شمار می روند.گفتنی است این جلسه در شرایطی در باشگاه سپاهان با مدیریت محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه برگزار شده که فوتبال ایران درگیر حذف سرخابی ها از لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری است و با توجه به مشکلات زیادی که در بحث های زیرساختی و مالکیتی استقلال و پرسپولیس وجود دارد، حتی از احتمال حذف دوباره این دو تیم در صورت حل نشدن مشکلات شان در فصل آینده حرف زده می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استارت سپاهان برای دریافت مجوز حرفه‌ای 2023(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×