روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "شوک به استقلال؛ وریا دوباره مصدوم شد! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شوک به استقلال؛ وریا دوباره مصدوم شد!

کاپیتان استقلال در تمرین امروز دچار مصدومیت شده است.

به گزارش "ورزش سه"، تمرین امروز استقلال در شرایطی برگزار شد که یک اتفاق تلخ فضای تمرین را تحت تاثیر قرار داد؛ مصدومیت دوباره وریا غفوری.کاپیتان استقلال که بعد از 7 بازی غیبت مقابل مس رفسنجان در هفته چهاردهم لیگ برتر برای دقایقی در ترکیب استقلال قرار گرفت و بازی کرد، حالا مصدومیت جدیدی را تجربه خواهد کرد.غفوری مثل روزهای گذشته در تمرین امروز حاضر بود اما در اواسط تمرین دچار مصدومیت شد و به همین خاطر محل تمرین آبی پوشان را با درد ترک کرد.وضعیت غفوری برای دیدار با نفت مسجدسلیمان هنوز مشخص نیست. او باید زیر نظر پزشکان به مداوای دوباره پایش بپردازد اما اینکه به دیدار روز پنجشنبه استقلال یا خیر هنوز مشخص نشده است.استقلالی ها برای دیدار با نفت عصر چهارشنبه باید تهران را به مقصد مسجدسلیمان ترک کنند و با شرایطی که برای غفوری پیش آمده، بعید است او بتواند تیمش را در بازی پایانی نیم فصل اول همراهی کند. هرچند که باید منتظر واکنش کادر پزشکی استقلال در این خصوص باشیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شوک به استقلال؛ وریا دوباره مصدوم شد! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×