روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "شروع رسیدگی به پرونده بازیکن گل‌گهر در استیناف " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شروع رسیدگی به پرونده بازیکن گل‌گهر در استیناف

جلسه کمیته استیناف با نمایندگان 4 باشگاه که در پرونده بازیکن گابنی گل گهر سهیم هستند برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه"، پرونده شکایت 3 باشگاه استقلال، سپاهان و پیکان از گل گهر سیرجان به خاطر استفاده غیرمجاز از بازیکن گابنی در کمیته انضباطی به صدور حکم رسید. با حکم این کمیته نتایج 3 بازی گل گهر مقابل حریفان مذکور 3 بر صفر شد و 7 امتیاز از تیم سیرجانی کسر شده است.این پرونده با اعتراض باشگاه گل گهر حالا به کمیته استیناف فدراسیون رفته و در دست بررسی است.در این خصوص امروز نمایندگان 4 باشگاه استقلال ، سپاهان، پیکان و گل گهر به کمیته استیناف رفتند و در جلسه با مسئولان این کمیته شرکت کردند. در این جلسه نمایندگان باشگاه ها مستندات خود را به استیناف ارائه کردند و توضیحات شان را نیز به آنها گفتند.قرار است کمیته استیناف با بررسی همه جوانب در این پرونده حکم خود راصادر کند.طی روزهای گذشته گمانه زنی های زیادی درباره شکستن یا تایید حکم کمیته انضباطی توسط استیناف مطرح شده و باید دید در نهایت این پرونده چگونه به پایان می رسد و چه اتفاقاتی درباره اش رخ خواهد داد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شروع رسیدگی به پرونده بازیکن گل‌گهر در استیناف از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×