روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "سجادی: محیط بین الملل را جدی نگرفتیم " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سجادی: محیط بین الملل را جدی نگرفتیم

حمیدرضا سجادی، وزیر ورزش و جوانان می گوید مشکلات پرسپولیس و استقلال در بحث حرفه ای سازی از سال ۲۰۱۶ مدام پشت گوش انداخته شده است.

به گزارش "ورزش سه"، حمیدرضا سجادی در مورد حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا و همچنین فرصت باقی مانده برای اعتراض گفت: پنج روز دیگر فرصت داریم و در یکی دو روز گذشته جلسات متعدد حقوقی را داشتیم و پاسخی را هم امروز برای کمیسیون تهیه کرده بودیم که خدمت شان تقدیم شد. چون AFC حق اعتراض و شکایت را برای دو باشگاه اعلام کرده، از این فرصت و مهلت باقی مانده استفاده می کنیم تا کم و کسر قضیه دقیقا مشخص شود و پاسخ صریحی را می خواهیم.او در خصوص رد شدن مدارک سرخابی ها توسط مسئولین داخلی گفت: من به عنوان خادم ورزش و جوانان مثل دو مسئول باشگاه همچنان این سوال برایم مطرح است که اگر فدراسیون جمهوری اسلامی ایران نمایندگی از AFC دارد و اگر مجوزی به فدراسیون داده شده که کمیته بدوی و استیناف مسئول رسیدگی به این پرونده ها بوده اند یک حرکتی را کمیته بدوی شروع کرده و ما دنبال پاسخ این هستیم که چرا از داخل اینگونه اقدام شده و در استیناف یک مهلت سه ماهه را می دهند. ما مشغول تکمیل مستندات و مدارک بودیم که به یک باره عنوان شد که شما پنج روز مهلت دارید و برای راستی آزمایی مدارک تان را ارسال کنید و همه ما در شوک ماندیم.سجادی ادامه داد: هنوز هم هیچکس این پاسخ دقیق را از داخل به ما نداده است. رابط ما با بیرون فدراسیون فوتبال است و در پایان این پنج روز مدارک را تهیه کردند و آنچه در اختیارات شان بود ارسال شد. یک سری تکالیف از سال ۲۰۱۶ باقی مانده بود که به قول امروزی ها مدام به ماه های بعد حواله شده و دلخوش بودیم به مهلت های موقتی که باعث سستی، کاهلی و سهل انگاری شده و محیط بین الملل را جدی نگرفتیم و این ها همه جمع شد. او در مورد بحث خصوصی سازی سرخابی ها گفت: همکاران ما در دولت بسیار زحمت کشیدند و بحث مالکیت مشترک را برطرف کردند. دورخیزی که برای واگذاری و ورود به بورس بود شروع شد و ما دو تا نامه از سازمان خصوصی سازی داریم که تقریبا از نیمه دوم فوریه سال جدید میلادی (اواخر بهمن ماه) فرایند خصوصی سازی باید انجام شود و ما به AFC تضمین داده ایم. یک سری مقدمات اولیه برای رفتن به بورس وجود دارد و همکاران ما در دولت به دستور ریاست جمهوری و معاون حقوقی، وزیر اقتصاد و دارایی و همینطور از طریق دیپلماسی ای که از وزیر امور خارجه کمک گرفتیم، تمام تلاش مان را برای حفظ این تیم ها کرده ایم. الان هم در فرصت باقی مانده تلاش مان را خواهیم کرد تا حرف حق مان را در دنیای بین الملل فوتبال ثابت کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سجادی: محیط بین الملل را جدی نگرفتیم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×