روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "استعفای نظرمحمدی از مربیگری چوکای تالش " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استعفای نظرمحمدی از مربیگری چوکای تالش

علی نظرمحمدی پس از برتری تیمش در هفته دهم رقابت های لیگ دسته دوم از مربیگری چوکای تالش استعفا داد.

به گزارش "ورزش سه"، این استعفا در شرایطی رخ داده که چوکا با 22 امتیاز در پایان هفته دهم با هفت پیروزی، یک تساوی و دو باخت، در صدر جدول گروه اول مسابقات لیگ دسته دوم حضور دارد و نظرمحمدی که در جمع سبزپوشان تالشی عملکرد خوبی داشته و توانسته این تیم را بار دیگر در آستانه صعود به لیگ دسته اول قرار بدهد، محبوبیت قابل توجهی در میان هواداران این تیم پیدا کرده است.در این بین اما ادامه مشکلات مالی تیم و عدم پرداختی به اعضای تیم طی ماه های اخیر سبب شده تا علی نظرمحمدی که با سپیدرود نیز سابق صعود به لیگ برتر را دارد، چنین تصمیمی بگیرد.تیم فوتبال چوکای تالش که فصل گذشته به عنوان تیم سوم به دسته دوم فوتبال ایران سقوط کرد، امروز در تهران مقابل آبی پوشان قرار گرفت و با گل زیبای حمید خدابنده لو موفق به پیروزی در این بازی خارج از خانه شد.گفتنی است علی نامداری هوادار باشگاه استقلال و مشاور سابق خلیل زاده، مالک باشگاه چوکای تالش است و امتیاز این باشگاه را در هفته های ابتدایی سال گذشته به نام خود زد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استعفای نظرمحمدی از مربیگری چوکای تالش از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×