روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مهمان ویژه در تمرین امروز استقلال (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهمان ویژه در تمرین امروز استقلال (عکس)

یک هوادار دارای معلولیت، امروز مهمان ویژه تمرین استقلال بود که مورد استقبال آبی ها نیز قرار گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، تمرینات استقلال پس از پیروزی شیرین برابر مس و برای آمادگی جهت دیدار پایانی نیم فصل نخست مقابل نفت مسجدسلیمان، امروز نیز در مجموعه ورزشی آرارات برگزار شد و آبی ها زیر نظر اعضای کادرفنی مشغول انجام تمرینات شدند.در حاشیه تمرین امروز، یک هوادار دارای معلولیت که با ویلچر در محل تمرین حاضر شده بود، مورد استقبال آبی ها قرار گرفت. کادرفنی این تیم از جمله فرهاد مجیدی و گابریله پین نیز در کنار این هوادار حاضر شده و به او خیر مقدم گفتند.بازیکنان استقلال از جمله حسین مرادمند و جعفر سلمانی نیز در کنار این هوادار عکسی به یادگار گرفتند و رسانه رسمی باشگاه استقلال نیز این تصاویر را در صفحه اینستاگرامی خود به اشتراک گذاشت.استقلال در آخرین دیدار نیم فصل نخست، به مصاف نفت مسجدسلیمان می رود. مسابقه حساسی که در استادیوم شهید بهنام محمدی شهر مسجدسلیمان برگزار خواهد شد و آبی ها در صورت کسب یک تساوی نیز، قهرمانی نیم فصل را از آن خود خواهند کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهمان ویژه در تمرین امروز استقلال (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×