روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "فدراسیون فوتبال پاسخ وزیر ورزش را داد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فدراسیون فوتبال پاسخ وزیر ورزش را داد

سخنگوی فدراسیون فوتبال نسبت به اظهارات وزیر ورزش درباره اقدامات این فدراسیون در زمینه صدور مجوز حرفه ای سرخابی ها واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از جنجالی ترین اتفاقات فوتبال ایران در چند دهه گذشته، در هفته اخیر رخ داد و سرانجام پس از کشمکش های فراوان، با نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا مجوز حرفه ای برای باشگاه های استقلال، پرسپولیس و گل گهر صادر نشد و این سه باشگاه نتوانستند در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کنند تا ایران تنها با 2 نماینده و با حضور سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان در فصل جدید رقابت ها حاضر باشد.در این مسئله، مدیران سرخابی مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته بدوی را مقصر حذف خود می دانستند و روز گذشته نیز حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان روی صحبت مدیران پرسپولیس و استقلال صحه گذاشت و با صحبت هایی کنایه آمیز در مجلس، از عدم پاسخگویی فدراسیون فوتبال در این باره گلایه کرد.در حاشیه جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، حسین شریفی سخنگوی فدراسیون در پاسخ به سوال خبرنگار و صحبت های انجام شده از سوی وزیر ورزش گفت: فدراسیون فوتبال خودش را متولی فوتبال ملی می داند و هر جا نیاز به پاسخگویی باشد ما حضور داریم؛ اگر در این مورد کم و کاستی بوده یا پاسخ های هیات بدوی یا کمیته استیناف درست نبوده عذرخواهی می کنم اما فرآیند طوری نبوده که فدراسیون فوتبال در آن دخیل باشد.او با اشاره به شرایط گل گهر، مثالی برای خبرنگاران زد و گفت: مثال نقض این ماجرا گل گهر سیرجان است. این باشگاه از سوی کمیته بدوی مدارکش تایید شد اما در بررسی های ای. اف. سی لغو مجوز شد.شریفی با توضیح تلاش های فدراسیون فوتبال در مسیر صدور مجوز پاسخ داد: یقین بدانید که فدراسیون فوتبال در این مدت تمام تلاش خود را کرده تا باشگاه ها در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشند؛ از خود باشگاه ها هم می خواهیم تا پای کار باشند و کارهای خود را انجام بدهند و یک بار برای همیشه این زیرساخت ها و موارد الزام آور حل شود تا دوباره دچار مشکل نشویم و سال بعد مشکلات فعلی تکرار نشود.سخنگوی فدراسیون فوتبال با درخواست از باشگاه ها برای حرفه ای شدن و انجام رفتار حرفه ای در بخش پایانی صحبت هایش گفت: رفتار باشگاه ها هم به سمت حرفه ای شدن پیش برود؛ نمی دانم منظور وزیر ورزش کدام بخش است اما اگر چیزی ناشفاف است ما پاسخگو خواهیم بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فدراسیون فوتبال پاسخ وزیر ورزش را داد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×