روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "میری: امیدوارم با خیال راحت به استقلال برسیم " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

میری: امیدوارم با خیال راحت به استقلال برسیم

مهاجم تیم فوتبال هوادار می گوید اولویت این تیم گل نخوردن است و بعد مجموعه تیم به حمله و باز کردن دروازه حریف فکر می کنند.

به گزارش "ورزش سه"، پیمان میری که پیش تر با صنعت نفت آبادان سابقه صعود به لیگ برتر دارد، روز آینده با پیراهن تیم فوتبال هوادار باید به مصاف شاگردان علیرضا منصوریان برود. او در رابطه با این مسابقه و مصاف با تیم سابقش به خبرنگار ما گفت: یک نیم فصل در تیم صنعت نفت آبادان عضویت داشتم. درست در سالی که به لیگ برتر آمد. این تیم بسیار قابل احترام است اما این بازی برای ما خانگی است و طبق برنامه ریزی که داریم باید با ۳ امتیاز همراه باشد تا در جدول ارتقاء خوبی پیدا کنیم.او در مورد عدم کیفیت زمین ورزشگاه انقلاب ادامه داد: متاسفانه زمین کیفیت مناسبی ندارد و در انقلاب کرج تیم های لیگ ۲ و ۳ هم بازی انجام می دهند. از طرفی به خاطر زمستان و برف و باران کیفیت زمین پایین آمده است. در هر حال هر جا که باشگاه اعلام کند باید بازی کنیم و وظیفه ما است که بهترین عملکرد را ارائه بدهیم.این بازیکنان در مورد فشردگی بازی های لیگ نظرش را اینگونه بیان کرد: این موضوع باعث شده مصدومیت ها بالا برود، چون نمی شود خوب تمرین و ریکاوری انجام داد. بازیکنان تحت فشار هستند و حتی کیفیت بازی ها هم پایین آمده است.مهاجم هوادار در مورد اینکه چرا مهاجمان این تیم کم گل می زنند و اینکه رضا عنایتی در کنفرانس خبری پیش از مسابقه از بازیکنان هجومی تیمش دفاع کرده، گفت: ما تیمی دفاع می کنیم و این شکل دفاعی از جلوی تیم شروع می شود. گل زدن هم به همین شکل است. ضربات ایستگاهی و کرنر زیادی نصیب ما می شود که در ضربات ایستگاهی مدافعان هم می توانند گلزنی کنند. فکر نمی کنم مهاجمان بد کار کرده باشند. اولویت اصلی مان است که مقابل تیم هایی که به خصوص از ما بهتر هستند اول گل نخوریم و بعد گل بزنیم. حرف آقای عنایتی کاملاً درست است.او در پاسخ به این سوال که چه زمانی اولین گلش را برای هوادار به ثمر می رساند عنوان کرد: اولین موقعیتی که نصیبم شود تبدیل به گل می کنم. دوست دارم در بازی با صنعت نفت آبادان که زیاد خاطرات خوشی هم در آن تیم به خاطر مصدومیتی که نصیبم شد ندارم گل بزنم تا آن روزها را فراموش کنم. البته از لحاظ فردی برای من خوب نبود و گرنه صنعت نفت به لیگ برتر صعود کرد. اگر هم در این بازی قسمت نشد امیدوارم در بازی با استقلال دروازه این تیم را باز کنم. در مجموع اما تلاش من این است که مثمر ثمر باشم و کادرفنی هر چه می خواهد را انجام بدهم. همه مهاجمان دوست دارند گل بزنند، ولی گاهی اوقات وظایفی به آنها محول می شود که مهمتر از گلزنی است.بخش پایانی صحبت های مهاجم هوادار نیز با ابراز موفقیت برای بهبود جایگاه تیمش در جدول رده بندی مطرح شد: امیدوارم جایگاه بهتری با پیروزی در برابر صنعت نفت در جدول کسب کنیم و بعد با خیال راحتی بعد از بازی با استقلال به تعطیلات نیم فصل برویم.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " میری: امیدوارم با خیال راحت به استقلال برسیم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×