روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "استقلالی‌های با روحیه در cip مهرآباد (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلالی‌های با روحیه در cip مهرآباد (عکس)

شاگردان فرهاد مجیدی فردا در دیداری بیرون از خانه باید به مصاف حریف مسجدسلیمانی خود بروند.

به گزارش "ورزش سه" بعد از اتمام آخرین جلسه تمرینی پیش از مسابقه هفته پانزدهم، آبی پوشان پایتخت از مجموعه آرارات تهران عازم فرودگاه مهرآباد شدند تا به اهواز سفر کنند و سپس از آن جا با اتوبوس خود را به مسجدسلیمان برسانند.نفت مسجدسلیمان، تیم بحران زده و البته پرماجرای این روزهای فوتبال ایران حریف فردای شاگردان مجیدی است؛ تیمی که مشخص نیست فردا چه کسی روی نیمکت آن خواهد نشست و شاگردان فرهاد مجیدی در مقابل تیمی ناشناخته به میدان می روند.بازیکنان استقلال در شرایطی به مسجدسلیمان سفر می کنند که 2 هدف مهم برای آخرین بازی نیم فصل دارند؛ یکی تداوم روند صدرنشینی و قهرمانی در نیم فصل و دیگری حفظ رکورد شکست ناپذیری.در صورت عدم شکست مقابل نفت، استقلال برای نخستین بار در تاریخ دوران حضورش در لیگ برتر یک نیم فصل بدون شکست را سپری می کند که در نوع خود دستاوردی ویژه و جالب توجه برای فرهاد مجیدی و شاگردانش است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلالی‌های با روحیه در cip مهرآباد (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×