روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ربیعی: فردا باید خیلی باهوشتر باشیم " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ربیعی: فردا باید خیلی باهوشتر باشیم

سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پیش از بازی با پیکان از بزرگترین نگرانی اش برای بازی فردا پرده برداشت.

به گزارش ورزش سه، مس رفسنجان که هفته گذشته بازی خود را با نتیجه ۳-۲ به استقلال واگذار کرد، فردا مقابل پیکان قرار خواهد گرفت. محمد ربیعی سرمربی مس در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی عنوان کرد: به تیم پیکان و کادرفنی محترم شان و عوامل این باشگاه خوشامد می گویم. فکر می کنم که یکی از بازی های مهم و سخت ما در آخرین ایستگاه نیم فصل اول ماست. تیم پیکان را می شناسم، تیم بسیار خوب، جوان، دونده و همراه با بازیکنان کاملا زبده هستند. ما بعد از بازی مقابل استقلال بیشتر زمانمان را مشغول ریکاوری بودیم برای اینکه باید برای بازی کردن مقابل پیکان به اینجا برمی گشتیم.ربیعی افزود: امیدوارم که برای بازی فردا که قطعا بازی خوبی از لحاظ کیفیت فنی خواهد بود. کیفیتی که هر دو تیم دارند نوید این را می دهد که یک بازی خوب از لحاظ فنی خواهد بود و در کنار این انشاالله که شاهد موفقیت تیمی باشیم که محق تر است. آرزوی سلامتی برای بازیکنان هر دو تیم می کنم. سرمربی مس در پاسخ به سوالی در خصوص عملکرد خوب این تیم بازی با استقلال و داوری این بازی اظهار داشت: بازی گذشته، گذشته و برای همان فعل گذشته است؛ چه اتفاقات آن که می تواند اتفاقات داوری باشد و چه عملکرد و کیفیت تیم ما. به نظر خودم در بازی با استقلال چون بازی بازتاب بیشتری داشت کیفیت تیم ما دیده شد ولی امسال مس رفسنجان مخصوصا در ده هفته متوالی کیفیت فنی خودش را به خوبی نشان داده است. بازی مقابل پرسپولیس، بازی با گل گهر، استقلال، صنعت نفت، تراکتور، ذوب آهن در اصفهان همه بازی های خیلی خوبی بوده که از لحاظ فنی صورت گرفته است. یک مسیری را دنبال می کنیم و قطعا ایراداتی داریم و مهم این است که این مسیر را حفظ کنیم و در جای دیگری بتوانیم به تکامل بهتری در آن برسیم.ربیعی تاکید کرد: نکته قابل تامل برای ما این است که اگر تیم و بازیکنان و همه در خواب بازی قبل باقی بمانیم قطعا در بازی فردا اذیت خواهیم شد و این یکی از بزرگترین دغدغه ها و نگرانی های من خواهد بود اما مطمئن هستم با تجربه ای که از بچه ها سراغ دارم و با تدبیری که با باید درباره تیم خوب و دونده پیکان بیاندیشیم یک بازی هوشمندانه انجام بدهیم.او در پایان درباره مصدوم های مس برای بازی فردا توضیح داد: ما آقای مهدی کیانی را به دلیل مصدومیت نداریم ولی بقیه بازیکنان را تا حدودی در مسیر خودمان را داریم. چند بازیکن مصدوممان هم که اکثریت فصل را نبودند مثل محمد حسین کریم زاده که از هشت هفت هفته پایانی فصل گذشته مصدوم بود، الان چند وقت است می آید و مقابل صنعت نفت هم دقایقی به او بازی دادم و تمریناتش را انجام می دهد. قائم اسلامی خواه کامل نه اما نسبتا به تمرینات گروهی اضافه شده و با مربی بدنساز کار می کند. این ریتم ادامه پیدا می کند تا ببینیم انشاالله برای نیم فصل دوم چه اتفاقی خواهد افتاد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ربیعی: فردا باید خیلی باهوشتر باشیم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×