روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "آجورلو، تصمیم‌گیر نهایی درباره بابک مرادی " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آجورلو، تصمیم‌گیر نهایی درباره بابک مرادی

در حالی که شایعاتی پیرامون انتقال بابک مرادی به هوادار تهران شنیده می شد اما او هنوز از استقلال جدا نشده است.

به گزارش "ورزش سه"، مرادی که در نیم فصل اول مورد توجه فرهاد مجیدی قرار نگرفت و فرصتی برای نمایش توانایی اش پیدا نکرد، هفته گذشته و پس از صحبت با فرهاد مجیدی به دفتر سردار آجورلو در باشگاه استقلال رفت تا از این تیم جدا شود.با این حال به نظر می رسد آجورلو هنوز با جدایی مرادی موافقت نکرده و حاضر نیست که رضایتنامه وی را صادر کند. به این ترتیب وی همچنان در فهرست استقلال قرار دارد و باوجود شایعات، تصمیم نهایی را آجورلو خواهد گرفت.صبح امروز شایعاتی پیرامون انتقال مرادی به هوادار در فضای رسانه ای منتشر شد و این در حالی است که باتوجه به عدم صدور رضایتنامه، حتی مذاکره ای هم بین طرفین انجام نشده و مشخص نیست که سرنوشت بهترین گلزن ماشین سازی در لیگ نوزدهم که با قراردادی دو ساله به استقلال پیوست، چه خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آجورلو، تصمیم‌گیر نهایی درباره بابک مرادی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×