روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ترکیب نفت mis برابر استقلال زیر و رو شد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ترکیب نفت mis برابر استقلال زیر و رو شد

نفت مسجدسلیمان با 5 تغییر نسبت به دیدار قبل برابر صنفت نفت، به مصاف استقلال می رود.

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین هفته از رقابت های نیم فصل نخست لیگ برتر، استقلال در استادیوم شهید بهنام محمدی شهر مسجدسلیمان به مصاف نفت می رود. تیم میزبان در دو دیدار گذشته تن به شکست داده و با حاشیه های زیادی نیز دست و پنجه نرم کرده است.پس از استعفای فراز کمالوند از هدایت نفت، این تیم امروز بدون سرمربی و با هدایت دستیار کمالوند به مصاف آبی های پایتخت می رود. حمیدرضا عبداللهی که امروز وظیفه سختی را برعهده دارد، با تغییرات زیادی تیمش را روانه میدان کرده است.نفتی ها که در این بازی به دلایل متعددی از جمله مصدومیت و محرومیت چندین بازیکن را در اختیار ندارند، امروز با 5 تغییر نسبت به بازی قبل برابر صنعت نفت به مصاف استقلال می روند.مسعود پورمحمد، مهران امیری، محمدمهدی احمدی، مجید عیدی و علی عبدالله زاده کسانی هستند که از ترکیب اصلی نسبت به دیدار قبل خارج شده است.ترکیب نفت مسجدسلیمان برای دیدار امروز برابر استقلال به شرح زیر است:علی محسن زاده، مجید عیدی، میثم نقی زاده، میرهادی میرجوان، علیرضا دغاغله، مجتبی لطفی، مسلم مجدمی، میلاد باقری مصطفی نائیج پور، مهرداد هدایتیان، محمد بلبلی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ترکیب نفت mis برابر استقلال زیر و رو شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×