روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "حردانی از لیست فولاد خط خورد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حردانی از لیست فولاد خط خورد

حردانی مدافع راست فولاد در لیست ۱۸ نفره تیم فولادخوزستان برابر پدیده مشهد قرار نگرفته است.

به گزارش ورزش سه، تیم فوتبال فولاد خوزستان از ساعت ۱۶ باید در ورزشگاه فولاد آره نا به مصاف پدیده مشهد برود.پس از اینکه جواد نکونام در کنفرانس مطبوعاتی روز گذشته اعلام کرد که مخالف انتقال حردانی به استقلال است، او را از لیست ۱۸ نفره امروز برابر پدیده مشهد خط زد. او که اشتباهاتی در دو دیدار اخیر فولاد داشته و باعث گل خوردن تیمش شده، امروز به میدان نخواهد رفت، اشتباهاتی که حتی می تواند تیم ملی را از وی بگیرد.نکونام با خط زدن حردانی از لیست قصد دارد تا با شوکی مثبت به این بازیکن جوان، او را متوجه اشتباهاتش بکند و تمرکز را به وی بازگرداند. احسان مرادیان دروازه بان فولاد نیز پس از سه گل اخیری که دریافت کرده، از ترکیب خارج شده و علی غلامزاده سنگربان امروز قرمزپوشان خواهد بود.فولاد پس از این دیدار باید به کرمان برود و دیدار جام حذفی را مقابل مس انجام بدهد و پس از آن دو دیدار متوالی مقابل پرسپولیس برگزار می کند، یکی در لیگ برتر و یکی در دیدار سوپرجام.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حردانی از لیست فولاد خط خورد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×