روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "وزیر به حذف استقلال و پرسپولیس اعتراف کرد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وزیر به حذف استقلال و پرسپولیس اعتراف کرد

وزیر ورزش و جوانان در جریان سفر خود به بندرخمیر در خصوص موضوع حذف تیم های استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا به اظهار نظر پرداخت

کد خبر: 1804184/1 زمان: 18:33 1400/10/23 بازدید: 1,287 شکایت به دادگاه عالی ورزش وزیر ورزش و جوانان در جریان سفر خود به بندرخمیر در خصوص موضوع حذف تیم های استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا به اظهار نظر پرداخت به گزارش "ورزش سه" و به نقل از برنا، حمید سجادی در این باره گفت:"در حال حاضر اعتراض خود را به دادگاه رسیدگی CAS داده ایم. امروز هم نامه ای از فدراسیون فوتبال برای ارسال به AFC جهت رسیدگی به مشکل سرخابی ها و تیم گل گهر در حال تهیه و تنظیم است. با توجه به اقداماتی که انجام شده اگر این رای به هر دلیلی اجرایی شود، رسالت و ارزش این دو تیم از بین نخواهد رفت و با وجود هیئت مدیره و مدیرعاملان قوی ای که سرخابی ها دارند بازهم شاهد موفقیت سرخابی ها در آسیا خواهیم بود."سجادی افزود: "امیدوارم از این فرصت بتوانیم استفاده کنیم و رای صادر شده را برگردانیم و شاهد حضور دو تیم مردمی کشورمان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باشیم. اگر این رای تغییر نکرد این دو تیم بایستی با شور و نشاط بیشتر و منسجم تر و هدفمندتر فعالیت کنند. با توجه به اینکه هنوز مهلت قانونی سپری نشده است، فعلا این فرصت وجود دارد که بتوانیم برای این باشگاه ها کاری انجام دهیم و شرایط مورد پیش بینی و برنامه ریزی است."بنابراین باتوجه به اذعان وزیر ورزش در خصوص شکایت به دادگاه عالی ورزش، رسما پرونده حضور استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان سال جاری بسته شد.ارسال به تلگرامستاره های ورزشی را در لنز ببینیداز سراسر وب

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وزیر به حذف استقلال و پرسپولیس اعتراف کرد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×