روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پنالتی گمشده و گلی که دیده نشد! (کارشناسی) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پنالتی گمشده و گلی که دیده نشد! (کارشناسی)

آخرین هفته از نیم فصل اول لیگ برتر ایران، با صحنه های جنجالی و مهم همراه بود.

به گزارش "ورزش سه"، در روزی که سپاهان و آلومینیوم برای رقابت بر سر رتبه سوم لیگ برتر ایران تلاش می کردند، استقلال موفق شد نفت مسجدسلیمان را با سه گل و قاطعانه شکست دهد. در هر دو بازی که به صورت همزمان برگزار می شد، مهدی سیدعلی و حمید حاج ملک در صحنه های مشکوک تصمیمی را گرفتند که یک سو از میدان را علیه خود شوراندند.همچنین آخرین بازیهای نیم فصل در خوزستان و تهران هم با صحنه های مشکوک داوری همراه بود؛ جایی که فولادی ها معتقدند یک پنالتی باید به سودشان اعلام می شد و از آن سو فجری ها اعتقاد دارند که گل پرسپولیس در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است.بنابراین آخرین هفته نیم فصل لیگ بیست و یکم نیز صحنه های پرتعداد داوری داشت که جنجال زیادی را به پا کردند. این هفته 9 لحظه حساس را با "ابراهیم میرزابیگی" کارشناس و پیشکسوت داوری در میان گذاشتیم.در بررسی داوری هفته پانزدهم همراه ما باشید:* آلومینیوم - سپاهان (مهدی سیدعلی/ سعید علی نژادیان و فرهاد مروجی)**مشکوک به پنالتی روی علی نژاد (دقیقه 35): برخورد در داخل محوطه جریمه به وجود می آید اما این یک برخورد طبیعی در فوتبال است و تصمیم داور برای ادامه بازی درست است.**مشکوک به پنالتی روی علی نژاد (دقیقه 41): بازیکن سپاهان بی احتیاطی کرد و تنه زد و بازیکن آلومینیوم را سرنگون کرد که خطاست و چون در داخل محوطه جریمه رخ داده، باید پنالتی گرفته شود.* نفت مسجدسلیمان - استقلال (حمید حاج ملک/ محمد راهی وحمیدرضا افشون)**مشکوک به پنالتی روی دغاغله (دقیقه 27): هیچ برخورد غیرطبیعی انجام نشد و ضربه دروازه از سوی داور کاملا درست است.**مشکوک به پنالتی روی دغاغله (دقیقه 38): مدافع استقلال توپ را می زند و هیچ خطایی از سوی او رخ نمی دهد.**مشکوک به عبور از خط دروازه (دقیقه 45+3): توپ زیر طاق دروازه نفت برخورد کرد و آنطور که در تصویر مشخص است، توپ از خط عبور کرده است.**مشکوک به پنالتی روی بلبلی (دقیقه 52): برخوردی در داخل محوطه جریمه به وجود آمد و به نظرم این صحنه پنالتی بود و به اشتباه تمارض تشخیص داده شد. در این صحنه کمک داور باید به داور کمک می کرد.**مشکوک به پنالتی روی یامگا (دقیقه 84): تصاویر تلویزیونی زیاد گویا نیست اما به نظرم خطاست و پشت محوطه بود و پنالتی نیست.* فولاد - شهرخودرو (احمد محمدی/ مهدی شفیعی و سید محمد هاشمی نسب)**مشکوک به پنالتی روی عباسی (دقیقه 21): این برخوردها طبیعی است و به هیچ وجه پنالتی نیست. ای کاش داور ادامه بازی می داد چون برخورد بود و تمارض وجود نداشت.* پرسپولیس - فجرسپاسی (مرتضی منصوریان/ علی میرزابیگی و یعقوب سخندان)**مشکوک به آفساید کامیابی نیا (دقیقه 68): توپ که سانتر می شود، پای بازیکن فجرسپاسی جلوتر از بازیکن پرسپولیس است. اگر جلوتر نبود، حتی اگر سر بازیکن پرسپولیس به توپ برخورد نمی کرد، بازهم آفساید بود.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پنالتی گمشده و گلی که دیده نشد! (کارشناسی) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×