روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "جلسه مدیران نفت مسجدسلیمان با کمالوند " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جلسه مدیران نفت مسجدسلیمان با کمالوند

سرپرست مدیرعاملی باشگاه نفت مسجدسلیمان از برگزاری جلسه با سرمربی این تیم طی دو روز آینده خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، ابوذر شجاعی با اشاره به شکست نفت مسجدسلیمان مقابل استقلال عنوان کرد: تمام اعضای تیم نفت مسجدسلیمان به دلیل نتایجی که در نیم فصل اول به دست آمد، ۱۰ درصد جریمه شدند.او در پاسخ به این سوال که آیا کمالوند با تیم است یا جدا شده است؟ گفت: در هفته گذشته دو جلسه با ایشان برگزار کردیم که به نتیجه نرسیدیم و کمالوند براى بازگشت به تیم قانع نشد، اما ظرف ۴۸ ساعت آینده در جلسه ای مجدد با حضور خود آقای کمالوند درباره انصراف ایشان از ادامه همکارى با تیم نفت مسجدسلیمان تصمیم گیرى خواهد شد.سرپرست مدیرعاملی نفت مسجدسلیمان اضافه کرد: تیم قطعا برای نیم فصل دوم تقویت خواهد شد و بازیکنانی را که بتوانند به بهبود وضعیت نفت مسجدسلیمان در ادامه مسیر کمک کنند، جذب خواهیم کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جلسه مدیران نفت مسجدسلیمان با کمالوند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×