روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "اینجا پرسپولیس؛ وقتی اعصاب همه خرد بود (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اینجا پرسپولیس؛ وقتی اعصاب همه خرد بود (عکس)

بازیکنان پرسپولیس در دقایق پایانی سه بار با کارت زرد داور مسابقه جریمه شدند.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در شرایطی از فجر تازه لیگ برتری شده میزبانی کرد که تساوی برابر پدیده انتهای جدولی در هفته گذشته بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس را در فضای مجازی تحت فشار و انتقادات تندی قرار داده بود که حتی گل محمدی در کنفرانس پیش از بازی نیز به آن اشاره کرد.سرخ ها که از نتیجه استقلال با خبر بودند، مقابل فجر تنها به پیروزی نیاز داشتند و هرگونه لغزشی فاصله آنها با صدر را بیشتر می کرد. پرسپولیس که به سختی دروازه صادقی را با شوت مهدی ترابی باز کرده بود دقایق پایانی بازی را با نگرانی خاصی دنبال کرد.پرسپولیس در این فصل بیشتر گل هایش را از روی ضربات شروع مجدد دریافت کرده و یحیی نیز در دقایق پایانی به احتیاط بیشتر و ندادن فرصت شروع مجدد به حریف تاکید می کرد.با این حال اما نگرانی و استرس در چهره قرمزها مشهود بود و آنها در پنج دقیقه پایانی سه بار با کارت زرد داور جریمه شدند. ابتدا عبدی پس از اعتراض به تصمیم کمک داور مبنی بر گرفتن خطا به سود فجر و جر و بحث با مرتضی منصوریان کارت گرفت و در وقت های تلف شده نیز احسان پهلوان به دلیل خطا روی بازیکن فجر و وحید امیری به دلیل اعتراض به تصمیم داور کارت زرد دریافت کردند. این نگرانی و عصبانیت دقایق پایانی در چهره نیمکت نشینان پرسپولیس و خود یحیی گل محمدی نیز آشکار بود و قرمزها با زحمت و تحت فشار زیادی از تک گل خود محافظت کردند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اینجا پرسپولیس؛ وقتی اعصاب همه خرد بود (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×