روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "وزارت ورزش به سرخابی‌ها تنفس مصنوعی ندهد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

وزارت ورزش به سرخابی‌ها تنفس مصنوعی ندهد

محمدرضا ساکت معتقد است ثبات مدیریتی مهم ترین چیزی است که سرخابی ها برای فرار از شرایط فعلی به آن نیاز دارند.

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان آخرین میهمان برنامه ورزش و مردم بود و با توجه به اینکه محوریت موضوع برنامه درباره حذف استقلال و پرسپولیس بود، مدیرعامل سپاهان حرف هایش را با الزاماتی که AFC برای گرفتن مجوز حرفه ای به باشگاه ها ابلاغ کرده آغاز کرد و توضیحات مفصلی در رابطه با موضوع بحث ارائه کرد.او در ادامه و در واکنش به صحبت های پیمان یوسفی مجری برنامه که تغییرات مکرر مدیریت را یکی از دلایل اصلی رد شدن استقلال و پرسپولیس در آسیا ارزیابی کرد، افزود:« من معتقدم تمام مدیرانی که در باشگاه های ایران نظیر گل گهر، سپاهان، تراکتور، سایپا، استقلال، پرسپولیس و پیکان برای مجوز حرفه ای ورود کرده اند، مدیران ارزشمندی بوده اند، اما آن چیزی که مدیران باشگاهی ما را دچار مخاطره می کند، عدم ثبات است. عدم ثبات در مدیریت و سازماندهی و تغییرات مکرر.»دبیر کل سابق فدراسیون سپس با خطاب قرار دادن وزارت ورزش و جوانان حرف هاییش را از سر گرفت:« خواهش می کنم وزارت ورزش به استقلال و پرسپولیس تنفس مصنوعی ندهد و بگذارد که خودشان روی پای خودشان بایستند. هر جا به مشکل می خورند، ما سعی می کنیم به آنها تنفس مصنوعی بدهیم. آنها مدیران توانایی دارند. کادر توانایی دارند. بگذارید خودشان ثبات سازمانی خودشان را پیدا کنند. به نظرم وزارت ورزش باید در مواجهه با این دو تشکیلات بر اساس ظرفیت های مدیریتی و هیئت مدیره خودشان، مشکلاتشان را حل کنند.»

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " وزارت ورزش به سرخابی‌ها تنفس مصنوعی ندهد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×