روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "دریافتی گابریل پین از استقلال به 50 درصد رسید " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دریافتی گابریل پین از استقلال به 50 درصد رسید

مربی ایتالیایی استقلال امروز درصد دیگری از قراردادش را دریافت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، گابریل پین مربی ایتالیایی استقلال که از ابتدای فصل جاری به این تیم اضافه شد، از نظر مسائل مالی از سوی باشگاه تامین شده و مشکلی ندارد.قرارداد پین با استقلال 200 هزار یورو بود و او در زمان عقد قرارداد مبلغی را در دوبی به صورت نقد دریافت کرد. این مربی ایتالیایی که همواره مورد اعتماد فرهاد مجیدی بوده و سرمربی استقلال از عملکردش به نیکی یاد کرده، امروز بخش دیگری از قراردادش را دریافت کرد تا مبلغ دریافتی اش به 50 درصد برسد.باشگاه استقلال که پیش از این 60 هزار یورو به پین پرداختی داشت، امروز 40 هزار یورو دیگر به او پرداخت کرد تا این مربی ایتالیایی 50 درصد قراردادش را دریافت کرده باشد و از نظر مسائل مالی مشکلی وجود نداشته باشد.چندی قبل شایعاتی درباره احتمال جدایی پین از استقلال مطرح شد اما این مربی که موضوع را از پایه تکذیب کرده بود، این روزها کارش را دنبال می کند و بدون مشکل در کنار سایر اعضای کادرفنی استقلال است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دریافتی گابریل پین از استقلال به 50 درصد رسید از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×