روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "توئیتر گل‌گهر؛ پایان نیم فصل با جدولی دیگر (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

توئیتر گل‌گهر؛ پایان نیم فصل با جدولی دیگر (عکس)

توئیتر تیم فوتبال گل گهر در پایان فصل با احتساب هفت امتیازی که از این تیم گرفته شده، جدول لیگ را آرایش داده است.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اتفاقات نادر نیم فصل اول مسابقات لیگ بیست و یکم حکمی بود که کمیته انضباطی علیه بازیکن گابنی گل گهر صادر کرد و بر اساس رایی که به باشگاه های درگیر در این پرونده اعلام شد، شاگردان امیرقلعه نویی علی رغم پیروزی در دیدار برابر پیکان و سپاهان و تساوی برابر استقلال و کسب هفت امتیاز از این سه مسابقه حساس، بازنده این سه دیدار اعلام شدند و هر سه مسابقه با نتیجه سه بر صفر اعلام شد.گل گهری ها پس از این حکم بارها با شیوه های مختلف نسبت به رایی که اعلام شده، اعتراض کرده اند و حالا بار دیگر توئیتر رسمی تیم فوتبال باشگاه با توئیتی جدول لیگ را با احتساب هفت امتیاز آبی پوشان سیرجانی و کم کردن امتیازات اضافه شده به استقلال، سپاهان و پیکان داده شده، آرایش داده است.این حکم هم اکنون در کمیته استیناف در دست بررسی است ولی به نظر می رسد حتی اگر کمیته استیناف هم به سود گل گهر رای ندهد، آنها این پرنده را در دادگاه عالی ورزش پیگیری خواهند کرد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " توئیتر گل‌گهر؛ پایان نیم فصل با جدولی دیگر (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×