روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "اعتراض استقلال به بازیکن بوشهری در کمیته انضباطی " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اعتراض استقلال به بازیکن بوشهری در کمیته انضباطی

ایران جوان بوشهر در بازی برگشت جام حذفی در سال 67موفق شد استقلال را با سه گل شکست دهد و به دور بعد صعود کند.ولی این پایان کار نبود.

به گزارش "ورزش سه "، جام حذفی باشگاه های کشور در سال 67 شاهد نتیجه ای دور از انتظار در شهرستان بوشهر بود. آبی های پایتخت که در بازی رفت موفق شده بودند ایران جوان را در ورزشگاه شهید شیرودی و در روز هشتم دی ماه سال 67 با نتیجه دو بر یک شکست دهند در بازی برگشت قافیه را در بازی جنجالی روبروی این تیم باختند ولی به دور بعد صعود کردند.بازی برگشت در حضور 15هزار تماشاگر بوشهری و در روز اخراج محمدرضا شکورزاده با سه گل به نفع ایران جوان بوشهر به پایان رسید. دعوای شکورزاده با حسین قائد مقام در حین بازی منجر به اخراج او از بازی شد.دقایقی بعد بازی با اعتراض استقلالی ها از جریان افتاد و با دستور گودرز حبیبی نماینده فدراسیون بعد از 38دقیقه از سرگرفته شد و نتیجه تغییری نکرد تا جشن و شادی به بوشهر برود.آبی ها پایتخت که در بوشهر همانند تمام ایران هوادارانی دارند ،بعد از بازی به حضور قائد مقام اعتراض کردند و در اعتراض خود به حضور او در همان سال در تیم نفت اهواز برخلاف قوانین آن سالها اشاره کردند. اعتراضی که توسط فدراسیون درست خوانده شد و حکم بر نتیجه سه بر صفر به سود استقلال صادر شد.استقلال بعد از این بازی در اسفندماه به مصاف پرسپولیس رفت و در ضربات پنالتی و در روزی که تهران و ورزشگاه آزادی بارانی بود به پرسپولیس با نتیجه چهار بر دو باخت و از گردونه رقابت های حذفی کنار رفت.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اعتراض استقلال به بازیکن بوشهری در کمیته انضباطی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×