روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تمدید دو ساله بابک مرادی با استقلال " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تمدید دو ساله بابک مرادی با استقلال

بابک مرادی علیرغم اخبار مربوط به فسخ قرارداد با استقلال، با پروسه تمدید قرارداد از این تیم جدا شده است!

به گزارش "ورزش سه"، هافبک استقلال که به دلیل دور بودن از تفکرات تاکتیکی فرهاد مجیدی و نیمکت نشینی در این تیم، ترجیح داد بعد از صحبتی که با کادرفنی داشت در نهایت از جمع آبی پوشان جدا شود، به صورت قرضی راهی تیم دیگری خواهد شد. این در حالیست که پیش از این گفته می شد بابک مرادی قراردادش را با استقلال فسخ کرده تا به صورت بازیکن آزاد راهی تیم دیگری شود. اکنون اما منابع مطلع در باشگاه استقلال با اعلام این خبر که قرارداد مرادی با استقلال به مدت دو فصل تمدید شده و او به صورت قرضی در نقل و انتقالات زمستانی راهی تیم دیگری خواهد شد، شرایط این جدایی را متفاوت نشان می دهند. مرادی که بعد از درخشش در ماشین سازی موردتوجه باشگاه استقلال قرار گرفته بود، احتمالا طی این هفته از بین دو تیم هوادار تهران و آلومینیوم اراک مقصد نهایی خود را مشخص خواهد کرد. در این ارتباط اما نظر باشگاه استقلال برای این انتقال قرضی نیز دخالت خواهد داشت. اتفاقی که احتمالا با توجه به حضور مدیران استقلال در هوادار و ارتباط مناسبی که استقلال با هوادار تهران دارد، باید او را نزدیک به حضور در جمع شاگردان رضا عنایتی ندانست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تمدید دو ساله بابک مرادی با استقلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×