روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "فوری : عزت‌اللهی شاگرد استراماچونی! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فوری : عزت‌اللهی شاگرد استراماچونی!

هافبک دفاعی ملی پوش ایرانی شاگرد آندره آ استراماچونی در الغرافه قطر شد.

به گزارش "ورزش سه"، سعید عزت اللهی در نیم فصل دوم لیگ ستارگان پیراهن الغرافه را به تن می کند.سرمربی ایتالیایی اسبق استقلال در سومین تلاش خود برای جذب هافبک دفاعی تیم ملی ایران، در نهایت موفق شد او را در نقل و انتقالات زمستانی به الغرافه قطر بکشاند. پیش از این استراماچونی در زمان حضور در استقلال او را در سبد خرید این باشگاه قرار داده بود که عدم تمایل سعید عزت اللهی به بازگشت به فوتبال ایران، مانع از این اتفاق شد. او در نقل و انتقالات تابستانی 2021 نیز او را در فهرست بازیکنان مدنظرش برای الغرافه قرار داد که بار دیگر این انتقال نهایی نشده بود. اما اکنون عزت اللهی بعد از نیم فصل حضور در دانمارک و دستیابی به عنوان یکی از برترین هخافبک های لیگ این کشور، در نهایت توسط سرمربی ایتالیایی الغارفه شکار شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فوری : عزت‌اللهی شاگرد استراماچونی! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×