روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "شرط حضور بازیکنان در تمرینات استقلال " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شرط حضور بازیکنان در تمرینات استقلال

اعضای تیم فوتبال استقلال روز شنبه تست کرونا خواهند داد.

به گزارش "ورزش سه"، کرونایی شدن تعدادی از بازیکنان استقلال در 10 روز گذشته حواشی زیادی را ایجاد کرد و باعث تعطیلی تمرینات این تیم شد. دو بازی آبی پوشان پایتخت مقابل پیکان در جام حذفی و هوادار در لیگ برتر هم به تعویق افتاده است.حالا اما با نظر فرهاد مجیدی سرمربی استقلال قرار است تمرینات این تیم برای مسابقه با هوادار در روز 15 بهمن ماه از ظهر شنبه استارت بخورد.بر این اساس بازیکنان استقلال باید قبل از تمرین تست کرونا بدهند و در صورت منفی شدن این تست می توانند کار خود را از سر بگیرند.با توجه به اینکه نگرانی هایی بابت عوارض بیماری بر قلب بازیکنان وجود داشت نفرات باید برگه سلامت قلب هم دریافت کنند تا مشکلی از نظر جسمانی برای حضور در تمرینات نداشته باشند.فرهاد مجیدی قصد دارد بازیکنانش در سلامت کامل تمرینات را شروع کنند و به همین خاطر سخت گیری های لازم را قبل از شروع تمرینات انجام می دهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شرط حضور بازیکنان در تمرینات استقلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×