روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "چرا پنجره زمستانی استقلال بسته نشد؟ " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چرا پنجره زمستانی استقلال بسته نشد؟

در صورتی که حکم پرونده استراماچونی در روز 11 بهمن ماه هم صادر می شد، پنجره نقل و انتقالاتی این تیم بازهم بسته نمی شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فرهیختگان، جلسه استماع رسیدگی به پرونده استراماچونی حدود ۲ ماه پیش به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه باشگاه استقلال مدارک و مستندات جدیدی به دادگاه ارائه کرد ضمن اینکه از هر طرف ۳ وکیل حضور داشتند و از هر دو طرف افرادی به عنوان شاهد به جلسه دعوت شدند.تاریخ اولیه اعلام شده از سوی CAS برای صدور رای این پرونده ۳۱ ژانویه ۲۰۲۲ مصادف با ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ اعلام شد اما همان زمان باشگاه استقلال اعلام کرد که احتمال تعویق این تاریخ، زیاد است که همین امر محقق شد و روز گذشته با اعلام حامد افضلی، معاون بین الملل باشگاه استقلال؛ دادگاه CAS طی یک نامه رسمی اعلام کرد که جهت بررسی بیشتر پرونده استراماچونی، نیاز به زمان بیشتری است و به همین دلیل تاریخ صدور رای را به جای یازدهم بهمن به ۶ اسفندماه تغییر داد و این همان اتفاقی است که بر سر پرونده مارک ویلموتس، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران به وجود آمد تا جایی که هفته پیش اعلام شد دادگاه عالی ورزش برای ششمین بار اعلام رای پرونده مارک ویلموتس را به تعویق خواهد انداخت و این درحالی است که به احتمال زیاد سرنوشت پرونده سرمربی بلژیکی سابق تیم ملی در قبال پرونده سرمربی سابق ایتالیایی استقلال به خاطر پیچیده بودن ابعاد قضیه باز هم تکرار خواهد شد.نکته قابل توجه اینکه معمولا دادگاه عالی ورزش در این خصوص جزئیاتی را به عنوان دلیل تعویق رای اعلام نکرده و فقط اعلام می کند پرونده نیاز به بررسی بیشتر دارد.اخیرا عنوان شد که اگر رای پرونده این مربی ایتالیایی تا 11 بهمن ماه صادر شود پنجره نقل وانتقالاتی زمستانی استقلال دوباره بسته خواهد شد. این درحالی است که طبق قوانین، بعد از اعلام حکم از سوی دادگاه عالی ورزش اعلام می شود که به طور مثال رای فیفا نقض شده یا همان رای لازم الاجراست که در این صورت با هماهنگی با وکلای استراماچونی و گرفتن زمان محدود از آنها، استقلال می توانست پنجره را برای اندک زمان دیگر به منظور نقل وانتقال مالی باز نگه دارد که البته همه اتفاقات پیش رو و سناریوهای ممکن توسط باشگاه استقلال پیش بینی شده بود در صورتی که حتی تا روز ۱۱ بهمن ماه رای دادگاه عالی ورزش در قبال استراماچونی اعلام شود اقدامات لازم برای تسویه حساب با او قبل از نامه نگاری وکلای استراماچونی با فیفا و سپس نامه نگاری فیفا با فدراسیون فوتبال ایران به منظور درخواست برای بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی استقلال، انجام گرفته تا کار به وضعیت پیچیده برای باشگاه ایرانی کشیده نشود.نکته قابل توجه اینکه در صورتی که اعلام رای به تعویق نمی افتاد یا باشگاه استقلال تدابیر لازم برای تسویه حساب با سرمربی سابق ایتالیایی خود را نمی اندیشید در همین برهه زمانی فعلی یعنی مطابق با زمان نقل وانتقالات زمستانی باشگاه ها، مطمئنا پنجره آبی پوشان یک بار دیگر بسته می شد که البته درخصوص پرونده استراماچونی این داستان برای استقلالی ها به خیر گذشت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چرا پنجره زمستانی استقلال بسته نشد؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×