روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "حسین‌زاده؛ خوش‌اقبال‌ترین بدشانس هفته (عکس)" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حسین‌زاده؛ خوش‌اقبال‌ترین بدشانس هفته (عکس)

امیرحسین حسین زاده تا مرز به ثمر رساندن یکی از زیباترین گل های فصل نیز پیش رفت اما بخت با او یار نبود.

به گزارش "ورزش سه"، ازدست دادن موقعیت دو به یکی که می توانست با یک پاس عرضی برای یامگا به گل تبدیل شود، آتش انتقادات از امیرحسین حسین زاده را افزایش داد. بازیکنی که در نخستین فصل حضورش در استقلال فراتر از انتظارات ظاهر شد اما سبک بازی او، برخی تکروی ها و ازدست دادن چند موقعیت مهم باعث افزایش انتقادات از پدیده امسال آبی ها شد که با نگاه بی طرفانه باید گفت بخش زیادی از این انتقادات نیز غیرمعقول و به دوراز انصاف بودند.بازیکنی که پس از حذف از رقابت های جام حذفی با چشمانی اشک بار استادیوم آزادی را ترک کرد، مقابل سپاهان نیز نتوانست آن بازی همیشگی خود را به نمایش بگذارد و همین مسئله منجر به نیمکت نشینی او در دیدار برابر شهر خودرو شد تا فرهاد مجیدی به وینگر جوان تیمش شوک بدهد و اصطلاحاً این بازیکن در دیدارهای باقیمانده به خودش بیاید.نیمکت نشینی این بازیکن ۲۱ساله برابر تیم قعرنشین جدول نیز نه تنها دردی از آبی ها را دوا نکرد بلکه حتی بار تهاجمی این تیم نیز کاهش یافت به نحوی که استقلال موقعیت چندان خطرناکی را تا پیش از ورود این بازیکن به میدان خلق نکرد و پس از حضور حسین زاده در میدان بود که موتور آبی ها گرم شد.یک پاس کلیدی به آرمان رمضانی، با شوت این بازیکن بلندقامت همراه شد اما شوت او به تیرک دروازه برخورد کرد تا هر دو بازیکن روی این صحنه با بدشانسی مواجه شوند. حسین زاده می توانست یک پاس گل را به نام خودش ثبت کند و رمضانی نیز اسمش را به عنوان تعویض طلایی روی جلد روزنامه ها ببرد اما این اتفاق رخ نداد.در لحظات پایانی بازی، این اتفاق به صورت برعکس تکرار شد. ضربه سر ژستد روی ارسال جلالی به رمضانی رسید اما این بازیکن نتوانست از این پاس خوب استفاده کند و توپ به حسین زاده رسید. وینگر جوان آبی ها پس از یک استپ سینه، با حرکت قیچی برگردانی تماشایی ضربه اش را به سمت دروازه زد که با اثرگذاری یوسف بهزادی گلر شهر خودرو توپ کمی تغییر مسیر داد و به تیر دروازه خورد.در ادامه توپ در برابر دروازه خالی به رمضانی رسید و این بازیکن تعویضی مجیدی بود که دروازه حریف را پس از ۸۸ دقیقه مقاومت باز کرد. اتفاقی که می توانست چند ثانیه پیش از آن برای حسین زاده رخ دهد و این بازیکن با یک گل دیدنی و استثنایی، خود را کاندیدای یکی از بهترین گل های لیگ بیست و یکم کند اما ضربه بسیار خوب این بازیکن با بدشانسی تمام به تیرک دروازه برخورد کرد.البته حسین زاده از منظر دیگر نیز خوش اقبال بود چرا که توپ برگشتی روی ضربه برگردان او به رمضانی رسید و در نهایت سه امتیاز را برای استقلال به ارمغان آورد. این بازیکن با عملکرد خوبی که داشت، توانست یک بار دیگر رضایت هواداران را به دست بیاورد و حداقل از این بابت کام او در پایان بازی شیرین بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حسین‌زاده؛ خوش‌اقبال‌ترین بدشانس هفته (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×