روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "جعفری: استقلالی‌ها روی کارمان تاثیرگذار نبودند" از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جعفری: استقلالی‌ها روی کارمان تاثیرگذار نبودند

مهاجم شهرخودرو معتقد است تیمش در حضور تماشاگران استقلال نمایش خوبی داشت.

به گزارش "ورزش سه"، رحمان جعفری درباره شکست شهرخودرو مقابل استقلال عنوان کرد: ما پنج هفته را بدون باخت سپری کردیم و استقلال هم چند هفته پیروز نشده و به دنبال سه امتیاز خانگی بود؛ با توجه به شرایط جدول و شناختی که از تیم استقلال داشتیم، آمده بودیم از این بازی امتیاز بگیریم که متاسفانه در دقایق آخر گل خوردیم و حتی چند موقعیت گلزنی داشتیم که شانس با ما یار نبود.او در مورد حضور هواداران استقلال و تاثیرشان در این بازی اظهار کرد: درست است هواداران خیلی در بازی تاثیر داشتند، اما به گونه ای نبود که در روند تیمی ما اثر گذار باشند ولی حضور هواداران و بازی در چنین شرایطی لذت بخش است.هافبک- مهاجم شهرخودرو درباره تبدیل به گل نشدن شوت او و نجات دروازه توسط حردانی ابراز کرد: موقعیت خیلی خوبی بود که با بدشانسی ما و هوشیاری مدافع استقلال به گل تبدیل نشد.جعفری درباره اینکه بازیکنان هر دو تیم اعتقاد به وقت کشی یکدیگر داشتند، گفت: باید بگویم که ما جز در چند صحنه که واقعا برخورد شدید ایجاد شد و به زمین افتادیم، کاری نکردیم. استقلال هم بعد از گل دقایقی به اتلاف وقت پرداخت، حتی گلر استقلال از داور کارت زرد گرفت. اگر دقت کرده باشید در این بازی بازی داور ۵ دقیقه وقت اضافه گرفت و آن هم به خاطر تعداد تعویض ها بود.او با اشاره به دیدار بعدی تیمش مقابل پیکان گفت: پیکان تیم بسیار خوب و دارای بازیکن با کیفیت و کادر با دانشی است ولی در این بازی محکوم به برد هستیم. با توجه به اختلاف امتیاز ما با تیم های فجر و نفت مسجدسلیمان و بازی های باقیمانده هنوز شانس زیادی برای بقا در لیگ داریم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جعفری: استقلالی‌ها روی کارمان تاثیرگذار نبودند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×